Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Sierpnia, Piątek, Maria, Cezary, Tymoteusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Miasto chce sprzedać duży teren przy ul. Królewieckiej. Ratusz: "Mieliśmy już zapytania o tę nieruchomość"

14.03.2019, 08:02:00
Miasto chce sprzedać duży teren przy ul. Królewieckiej. Ratusz: "Mieliśmy już zapytania o tę nieruchomość"
Fot. Ryszard Biel

Miasto wystawiło na sprzedaż teren w obrębie ulic: Królewieckiej, Częstochowskiej i Legionów. Chce za niego minimum 2,1 mln zł. W maju przekonamy się, czy znajdzie się nabywca. Do Ratusza jednak już wcześniej "pukali" zainteresowani tą nieruchomością.

Prezydent Elbląga ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości, położonej w kwartale ulic: Królewieckiej, Częstochowskiej i Legionów, stanowiącej własność Gminy Miasto Elbląg. Ten teren to cztery działki, które łącznie mają powierzchnię ponad 2,2 ha. W pobliżu powstaje już jednak inwestycja mieszkaniowa. Wystawione na sprzedaż działki również mają podobne przeznaczenie.

W części przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z dopuszczeniem funkcji usługowej, w części pod zabudowę usługową, wraz z kompleksowym zagospodarowaniem tych terenów z działką przeznaczoną pod zieleń publiczną oraz infrastrukturę techniczną

- czytamy w opisie przetargu.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 2,1 mln zł (plus podatek VAT). Przetarg odbędzie się 13 maja o godz. 10.

Jest zainteresowanie tą nieruchomością. Mieliśmy już zapytania o ten teren. Nie oznacza to jednak, że przełoży się to na udział w przetargu i sprzedaż terenu. Te działki jednak już wcześniej przeznaczone były na zbycie

 - mówi Łukasz Mierzejewski z biura prasowego prezydenta Elbląga.

Ewentualny nabywca nieruchomości zobowiązany będzie do rozpoczęcia zabudowy w terminie do dnia 31 grudnia 2023 r. i zakończenia zabudowy nieruchomości, zgodnie z jej przeznaczeniem, w terminie do dnia 31 grudnia 2026 r. Za rozpoczęcie zabudowy uważa się wybudowanie fundamentów, a za zakończenie zabudowy wybudowanie budynków w stanie surowym zamkniętym wraz z elewacjami.

 

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.