Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

24 Maja, Piątek, Iwona, Michal, Dezyriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

20 lat Polski w NATO w Elblągu uczcimy piknikiem wojskowym

04.03.2019, 07:32:00
20 lat Polski w NATO w Elblągu uczcimy piknikiem wojskowym
Zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu (fot. nadesłane)

9 marca o godz. 11.00, w koszarach Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód, rozpocznie się piknik wojskowy.


Z okazji 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO w 20 polskich miastach zorganizowane zostaną pikniki wojskowe. Wśród nich znajduje się również Elbląg. 9 marca o godz. 11.00 swoje koszary otworzy dla zwiedzających Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód (wejście na teren koszar bramą od al. Piłsudskiego) – wstęp wolny.


Podczas pikniku przewidziano, m.in., pokaz sprzętu wojskowego, pokazy amatorskiej twórczości artystycznej w wykonaniu dzieci i młodzieży Klubów Wojskowych oraz Młodzieżowego Domu Kultury z Elbląga, koncerty elbąskiej Orkiestry Wojskowej oraz, oczywiście, żołnierska grochówka.


O godz. 13.00 we wszystkich 20 miastach podniesione zostaną flagi oraz odegrane hymny RP oraz NATO.
Piknik zakończy się o godz. 16.00.


Szanowni Państwo!


Dowódcy, komendani, żołnierze i pracownicy wojska jednostek i instytucji wojskowych Garnizonu Elbląg  oraz 9 Brygady Kawalerii Pancernej zapraszają serdecznie do udziału w naszym pikniku.

 

 

mjr Dariusz Guzenda


 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.