Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

24 Maja, Piątek, Iwona, Michal, Dezyriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Regal Park - relacja z budowy

02.03.2019, 08:31:00
Regal Park - relacja z budowy

123 mieszkania, 3 kondygnacje lokali użytkowych, dwa poziomy hali garażowej, aż 14 naziemnych kondygnacji  - takie są rozmiary największego budynku mieszkalnego w centrum Elbląga. 

„Regal Park” powstaje przy skrzyżowaniu ul. Królewieckiej i Nowowiejskiej. Uzupełnieniem inwestycji będzie nawiązujący do jej nazwy zielony park, który zostanie utworzony przed budynkiem, od strony północnej.

Już z pięter znajdujących się w połowie budynku będzie widoczna panorama miasta ale to taras widokowy z częścią wypoczynkową, zlokalizowany na dachu budynku, ma być największą atrakcją inwestycji. Góra Chrobrego, Stare Miasto, światła Gdańska - takie widoki będą podziwiali właściciele mieszkań na najwyższych kondygnacjach w „Regal Park”. Każdy z lokali zostanie wyposażony w duże okna o wysokości ponad dwóch metrów i balkony lub loggie. 

Duża część mieszkań jest już sprzedana, chociaż oferta jest jeszcze na tyle szeroka, że każdy kto zapozna się z listą lokali widocznych na stronie internetowej inwestycji: www.regal-park.pl, znajdzie dla siebie wymarzoną powierzchnię i rozkład pomieszczeń. Przypominamy, że wielkości lokali są bardzo zróżnicowane, od 37 m2 do aż 130 m2. Najmniejszy wybór mają klienci, którzy chcieliby zamieszkać na ostatnich piętrach – tam niemal wszystkie mieszkania zostały sprzedane „na pniu”.  Apartamenty na XI, XII i XIII piętrze mają mieć podwyższony standard: będą wysokie na ponad trzy metry i zaopatrzone w tarasy rozciągające się wzdłuż całego lokalu.

Część biznesowa to prestiżowe lokale biurowe klasy A, posiadające ciche windy, duże otwarte biura, sale spotkań, obsługę konsjerża. Do dyspozycji klientów będą lokale usytuowane na I i II piętrze. Istnieje możliwość zakupu większej ilości powierzchni biurowej – to oferta dla dużych partnerów coworkingowych.

Budynek zostanie oddany do użytku pod koniec 2020 roku. 

Prace budowlane realizowane są według harmonogramu przedsięwzięcia stworzonego na potrzeby realizacji inwestycji. Aktualnie trwa kontynuacja prac ziemnych i palowanie gruntu pod budynek, a w niedługim czasie zostanie wylana płyta denna i rozpocznie się budowa hali garażowej. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym prace realizowane są bez zbędnej zwłoki.

Dostępna jest strona internetowa inwestycji: www.regal-park.pl. Rezerwację wybranego lokalu można dokonać w biurze sprzedaży dewelopera - Freedom nieruchomości przy Alei Grunwaldzkiej 31 w Elblągu, również tutaj uzyskacie Państwo wszelkich niezbędnych informacji. Opiekunem inwestycji jest specjalista d/s rynku deweloperskiego Aleksandra Kraińska tel. 55 233 25 39 lub 667 774 100. 


Zapraszamy


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.