Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

24 Maja, Piątek, Iwona, Michal, Dezyriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Magda Gessler przyjechała do Elbląga. Tym razem „Kuchenne Rewolucje” przeprowadza w Złotej Kurze

19.02.2019, 08:22:00
Magda Gessler przyjechała do Elbląga. Tym razem „Kuchenne Rewolucje” przeprowadza w Złotej Kurze
Fot. Archiwum redakcji

Mieszkańcy ul. Bema, przy której znajduje się Złota Kura, zwrócili uwagę, że w restauracji dzieje się coś nietypowego. - Przyjechały dwa białe samochody dostawcze na warszawskich blachach. Wygląda jakby przygotowywali lokal pod jakieś nagranie. Możecie sprawdzić czy przypadkiem znowu w Elblągu nie będzie Kuchennych Rewolucji? - zapytał nas czytelnik.

Pojechaliśmy na miejsce. Rzeczywiście – przed lokalem stały samochody, a w restauracji dało się zauważyć, że trwają przygotowania do nagrań. Nikt z załogi nie potwierdził jednak, czy przygotowania są związane z przyjazdem znanej restauratorki.

Po godz. 17.00 wróciliśmy do restauracji, by sprawdzić czy uda nam się potwierdzić podejrzenia naszego czytelnika. Zastaliśmy ekipę filmową. Jak się okazało dziś jest pierwszy dzień nagrań do nowego odcinka Kuchennych Rewolucji.

Magda Gessler do lokalu przyjechała po godz. 19.00. Najprawdopodobniej restauratorka w Elblągu zostanie do soboty.

To będzie już trzecia rewolucja, którą Magda Gessler przeprowadza w naszym mieście. Pierwsza była w 2013 r., kiedy „Viki Lektiko” zmieniła w „Szprotę”. Niestety mimo jej wskazówek właściciel restauracji nie umiał zatrzymać gości, których zyskał po emisji programu. Nie przeszedł pozytywnie wizyty kontrolnej Magdy Gessler i zdecydował się sprzedać lokal.

Zobacz wywiad jakiego tuż przed przeprowadzeniem rewolucji Magda Gessler udzieliła specjalnie dla info.elblag.pl.
Kolejny raz znana restauratorka przyjechała, by pomóc restauracji „Figaro”, którą w 2015 r. przemieniła w „Duchówkę”. Tym razem właściciele nie popełnili błędu poprzednika i skorzystali z porad dawanych im podczas kręcenia programu. Z restauracji zadowolona była nie tylko Magda Gessler, która wizytę kontrolą zakończyła z uśmiechem na twarzy, ale także elblążanie, którzy do dziś chętnie odwiedzają lokal.

Zobacz wywiad jakiego po przeprowadzonej w „Duchówce” rewolucji udzieliła, specjalnie dla info.elblag.pl, Magda Gessler. 

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.