Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

25 Marca, Poniedziałek, Maria, Wienczyslaw, Ireneusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Jarosław Kaczyński jutro w Elblągu. Spotka się w EUH-E z mieszkańcami

15.10.2018, 13:07:00
Jarosław Kaczyński jutro w Elblągu. Spotka się w EUH-E z mieszkańcami
Fot. Archiwum redakcji

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości spotka się jutro (16 października) z mieszkańcami Elbląga. Wcześniej pojawi się w Nowym Świecie, na Mierzei Wiślanej. Tego dnia zostanie tam wbita pierwsza łopata na budowie kanału żeglugowego między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym.

Prace przygotowawcze do przekopu Mierzei Wiślanej rozpoczęły się już ponad tydzień temu. 16 października ma nastąpić uroczyste wbicie pierwszej łopaty na budowie kanału.

Symboliczne rozpoczęcie inwestycji odbędzie się o godzinie 12 w Nowym Świecie (gmina Sztutowo). Weźmie w nim udział Jarosław Kaczyński, prezes PiS oraz Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej. Według niepotwierdzonych informacji do tej dwójki dołączy również premier Mateusz Morawiecki.

Z Nowego Światu Jarosław Kaczyński i Marek Gróbarczyk skierują się do Elbląga, gdzie o godzinie 17, w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, spotkają się z mieszkańcami Elbląga. Można się domyślać, że prezes PiS udzieli również swojego poparcia kandydaturze Jerzego Wilka na prezydenta Elbląga.

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.