Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

24 Maja, Piątek, Iwona, Michal, Dezyriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Jedyny taki Sylwester

08.10.2018, 15:34:00
Jedyny taki Sylwester

Niezapomniana zabawa, fantastyczny anturaż Sali Bankietowej, muzyka na żywo oraz wyborne menu. Wystrzałowe przywitanie Nowego Roku pokazem sztucznych ogni zapewni impreza sylwestrowa w nowo wybudowanym Hotelu Nowa Holandia. Zapraszamy na Bal na 100 Par!
 


Pierwszą, wyjątkową imprezą, która niejako zainauguruje Hotel będzie impreza Sylwestrowa: Bal na 100 Par. Pragniemy, aby zabawa Sylwestrowa w Hotelu Nowa Holandia, która w tym roku odbędzie się pod nazwą Bal na 100 Par, została zapamiętana przez Państwa na lata. Stąd nasza dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły.
 

Przygotowaliśmy dla Państwa fantastyczne menu, w którym obok tradycyjnych, dań kuchni staropolskiej znajdą się też potrawy zaserwowane w nowej odsłonie – tak, aby Państwa pozytywnie zaskoczyć i zabrać w podróż kulinarną.


Za doskonałą zabawę i walory artystyczne Balu na 100 Par odpowiedzialny będzie zespół Cocktail, który gwarantuje 100% muzyki na żywo.


Open bar z ekskluzywnymi alkoholami będzie do dyspozycji gości Sylwestrowych. Przygotowaliśmy pokazy umiejętności barmańskich co gwarantuje wielkie emocje. Drinki i koktajle przygotowywanych przez wykwalifikowanych barmanów uświetnią noc sylwestrową.


Tuż przed godziną 24 każdy z gości otrzyma lampkę szampana, aby należycie przywitać Nowy Rok, a po tradycyjnych życzeniach odbędzie się pokaz sztucznych ogni, aby wystrzałowo, z przytupem i hukiem wejść w rok 2019.


Czym byłaby prawdziwa zabawa Sylwestrowa bez zabawnych zdjęć, tańców czy konkursów. Tego wszystkiego nie zabraknie na naszej imprezie Sylwestrowej.


Bal na 100 Par będzie z cała pewnością balem nad balami!


Uczestników zabawy zapraszamy oczywiście do skorzystania z oferty noclegowej Hotelu Nowa Holandia. Przygotowaliśmy dla Państwa 24 pokoje o bardzo wysokim standardzie z niezwykle smacznym i aromatycznym śniadaniem noworocznym.


Hotel Nowa Holandia to nowy obiekt mieszczący się w bliskim sąsiedztwie kompleksu Nowa Holandia. Hotel gwarantuje bardzo wysoki poziom obsługi gości, a Sala Bankietowa mogąca pomieścić nawet do 250 osób pozwala na organizację niezwykłych przyjęć weselnych czy zabaw Sylwestrowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną (proponujemy kontakt telefoniczny), a na Sylwestra żegnającego rok 2018, a witającego 2019 pragniemy Państwa zaprosić już dziś.


Zapraszamy do kontaktu:
Kierownik gastronomii: 507 247 247, 605 996 212
Adres e-mail: nowaholandia@nowaholandia.pl

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.