Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Maja, Piątek, Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Za nami VIII Ptasi Piknik - zobacz zdjęcia

08.10.2018, 14:59:00
Za nami VIII Ptasi Piknik - zobacz zdjęcia

W miniony weekend, w ramach Europejskich Dni Ptaków, zorganizowano Ptasi Piknik. To już ósme takie wydarzenie, które odbyło się w Krynicy Morskiej.
 

- W bieżącym roku wypadają Europejskie Dni Ptaków. Dwudniowe wydarzenie obchodzone w 40 krajach Europy i Azji Środkowej, którego głównym celem jest zwrócenie uwagi ludzi na jedno z najbardziej niezwykłych zjawisk w świecie przyrody – wielką jesienną migrację ptaków – wyjaśniali organizatorzy.
 

Po raz ósmy Nadleśnictwo Elbląg i Stowarzyszenie Drapolicz  zaprasiło do Krynicy Morskiej  na Piknik Ptaków.

 

Co roku kilkadziesiąt tysięcy ludzi od Portugalii po Kazachstan i od Norwegii po Cypr w pierwszy weekend października wyjątkowo uważnie przygląda się dzielnym podróżnikom

– tłumaczyli organizatorzy.
 

W sobotę (6.10.) i w niedzielę (7.10.) między 9.00 a 16.00 można było wspólnie z leśnikami obserwować migrujące ptaki.
 

W programie Ptasiego Pikniku znalazły się warsztaty z rozpoznawania gatunków, odłowy i obrączkowanie ptaków, opowieści o przyrodzie, lesie i gospodarce leśnej oraz konkursy z nagrodami.
 

Wydarzenie zorganizowali Nadleśnictwo Elbląg i Stowarzyszenie Drapolicz. Partnerzy: Stowarzyszenie Ochrony Sów, Ogólnopolskie Towarzysztwo Ochrony Ptaków, Grupa Badawcza Kuling, WWF, Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana, Miasto Krynica Morska, Fundacja Akcja Bałtycka, Lanius Books oraz Tartak Ligora.
 

Wydarzenie zostało sfinansowane przez Lasy Państwowe przy dofinansowaniu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Ptasi piknik w Krynicy Morskiej ( zdjęć 40 )
Dodano: 2018-10-08 | _INFO_ELBLAG_PL

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.