Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Czerwca, Środa, Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

EUH-E, tu warto studiować

13.09.2018, 13:30:00
EUH-E, tu warto studiować

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studia II stopnia (studia magisterskie) i jednolite studia magisterskie. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!


Uczelnia oferuje studia I stopnia na kierunkach: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, pedagogika, administracja, zarzadzanie i bezpieczeństwo wewnętrzne, studia II stopnia (magisterskie) na kierunkach: pedagogika, pielęgniarstwo i administracja oraz jednolite studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. EUH-E jest jedyną Uczelnią w Elblągu kształcącą na kierunkach medycznych.


Każdy student EUH-E może ubiegać się o stypendium: socjalne, specjalne dla osób niepełnosprawnych, naukowe, stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za wybitne osiągnięcia sportowe. Do dyspozycji naszych studentów jest także nagroda Rektora EUH-E, która przyznawana jest raz w roku najlepszym studentom, a także nagroda za pracę w kołach naukowych lub w Parlamencie Studentów i nagrody ufundowane przez sponsorów.


EUH-E zachęca do studiowania w uczelni, ponieważ nieustanie rozwija swoją ofertę kształcenia, czego przykładem jest oferta blisko 40 atrakcyjnych specjalności. Uczelnia stara się zapewnić jak najlepsze warunki do studiowania, dlatego rozwijana jest również baza lokalowa, tak aby studia odbywały się w możliwie komfortowych warunkach. Na terenie uczelni znajduje się boisko wielofunkcyjnego dostosowane do potrzeb studentów niepełnosprawnych. A dla rodziców i ich pociech dostępny jest plac zabaw. EUH-E, odpowiadając na potrzeby i oczekiwania związane z prowadzeniem zajęć dydaktyczno-sportowych, wybudowała również salę gimnastyczną. Uczelnia stawia także duży nacisk na kształcenie praktyczne i symulacyjnego, w związku z tym w 2019 roku planowane jest utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej. Centrum służyć będzie studentom z zachowaniem najwyższych i najnowocześniejszych standardów kształcenia praktycznego i w warunkach maksymalnie zbliżonych do realnych, które absolwenci uczelni spotkają w późniejszej pracy. 


Rejestracja na wszystkie kierunki studiów odbywa się ON-LINE poprzez elektroniczny system rekrutacji. Pytania dotyczące procesu rekrutacji prosimy kierować do biura Centrum Rekrutacji, pok. 110, tel. 55 239 39 55 i 55 239 38 10. Zapraszamy! 


Pełna oferta edukacyjna dostępna jest na stronie internetowej www.euh-e.edu.pl

 

Zapisz się, rekrutacja TRWA!
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu
ul. Lotnicza 2, 82-300 Elbląg
Centrum Rekrutacji, pok. 110
tel. 55 239 39 55, 55 239 38 10 
e-mail: rekrutacja@euh-e.edu.pl

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.