Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Lutego, Poniedziałek, Konstancja, Maksym, Bernadeta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła życie rodziny ze Starego Pola

17.04.2018, 16:38:00
Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła życie rodziny ze Starego Pola
Źródło: http://www.polsat.pl/program/nasz-nowy-dom/

"Nasz Nowy Dom" w dziesiątym sezonie gościł w Starym Polu. Tym razem ekipa polsatowskiego programu przyszła z pomocą Barbarze i Markowi oraz ich dzieciom. Rodzina mieszkała w starym, zawilgocony mieszkaniu. W ciągu pięciu dni zostało ono wyremontowane. - Szczęśliwe dzieciaki, szczęśliwi rodzice. Nowy, ciepły, piękny dom. Myślę, że dzisiaj rozpoczął się nowy etap w ich nowym życiu - podsumowała ten odcinek Katarzyna Dowbor.

Państwo Janiccy z dziećmi, Klaudią i Michałem, żyli w niewielkim mieszkaniu w starym, zniszczonym budynku. Wilgoć i grzyb źle wpływały na stan zdrowia ośmioletniego chłopca, który jest astmatykiem. Na dodatek w domu było tylko prowizoryczne ogrzewanie. Woda nie dochodzi do kuchni ani wanny w łazience. Z pomocą przyszła im ekipa programu "Nasz Nowy Dom".

Dzieciaki kompletnie nie mają miejsca do zabawy, nauki. Najbardziej przeraziła mnie łazienka. Nie spełnia swojej funkcji. Pełen szacunek dla pana Marka za to ile pracy i wysiłku wkłada w ten dom, mimo tego, że zarabiana całą rodzinę. Jednak w tym mieszkaniu trzeba będzie zrobić wszystko instalację, łazienkę, ściany, podłogi... Wyremontujemy wasz dom

- decyzja Katarzyny Dowbor, prowadzącej program, ucieszył rodzinę.

To jak wygrana w totka

- pani Barbara, nie ukrywała radości.

Zadanie było trudne, tym bardziej że na wyremontowanie mieszkania, ekipa miała jedynie pięć dni. Udało się, a efekt przerósł oczekiwania rodziny.

- Szczęśliwe dzieciaki, szczęśliwi rodzice. Nowy, ciepły, piękny dom. Czego więcej w życiu trzeba? Myślę, że dzisiaj rozpoczął się nowy etap w ich nowym życiu - podsumowała wizytę u rodziny ze Starego Pola Katarzyna Dowbor.

Nasz Nowy Dom odmienia życie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Polsatowski program doczekał się już dziesiątego sezonu. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana, toczą wyścig z czasem i trudnościami. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

Cały odcinek z udziałem rodziny Barbary i Marka zobaczymy tutaj.

 

 

 

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.