Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

13 Grudnia, Czwartek, Łucja, Otylia, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Niebezpieczna jazda po Elblagu. Złamał przepisy i sam chciał wymierzyć karę!

30.10.2017, 10:00:00
Niebezpieczna jazda po Elblagu. Złamał przepisy i sam chciał wymierzyć karę!

Kontynuujemy nasz cykl artykułów, w którym będziemy pokazywać niebezpieczne sytuacje, które powodują kierowcy. W wyniku takich zachowań jak brawura często dochodzi do wypadków. Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu nasze publikacje przyczynią się do zwiększenia świadomości kierowców i poprawy bezpieczeństwa na drogach.


Dziś publikujemy nietypową sytuację z elbląskich ulic. Na fimie widać jak wyjeżdżający osobową kią z ulicy podporządkowanej (Pionierska) wymusza pierwszeństwo przejazdu audi jadącemu ulicą Robotniczą.  Najwyraźniej kierowca audi postanowił wyjaśnić sytuację bez zbędnej zwłoki. Jeszcze na skrzyżowaniu, przejściu dla pieszych i  linii podwójnej ciągłej wyprzedził, zajechał drogę i zatrzymał się przed srebrnym autem blokując całkowicie ruch na ul. Robotniczej. Następnie wysiadł z auta i udał się na rozmowę z kierowcą kii wymachując rękami i pukając w szybę.

Treści rozmowy nie znamy, ale takie zachowania są niedopuszczalne.

Zachęcamy  naszych czytelników do przesyłania filmów, na których zarejestrowaliście niebiezpieczne manewry oraz zachowania kierowców na elbląskich drogach jak również warte pokazania niebezpieczne sytuacje z innych krajowych dróg. Materiały można przesyłać na adres redakcja@info.elblag.pl

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.