Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lutego, Piątek, Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Piaski: Obywatel Niemiec aresztowany za zniszczenie bramy i posiadanie narkotyków

12.04.2017, 09:40:00
Piaski: Obywatel Niemiec aresztowany za zniszczenie bramy i posiadanie narkotyków
fot. KPP nowy Dwór Gdański

Stegieńscy policjanci w piątek po godz. 20:00 zatrzymali 40 - letniego obywatela Niemiec po tym jak zniszczył bramę wjazdową jednego z Ośrodków Wypoczynkowych w Piaskach. Po przeszukaniu pojazdu, którym się poruszał znaleziono narkotyki. W poniedziałek Sąd Rejonowy w Malborku zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu wykazały, że 40-latek obywatel Niemiec przebywający na terenie Krynicy Morskiej, ul. Piaskowa (Piaski) przyczepił do pojazdu, którym się poruszał tj. peugeotem camperem linę, a następnie przymocował ja do bramy ogrodzeniowej jednego z ośrodków wypoczynkowych i ruszył pojazdem wyrywając cała bramę z przęsłami. Tłumaczenia mężczyzny były niespójne, a duże starty zniszczeń i przyjęcie wniosku o ściganie spowodowały, że mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do nowodworskiej jednostki policji. Sprawca był trzeźwy, pobrano krew i przesłano do laboratorium celem poddania badaniom na środki odurzające. W pojeździe, którym się poruszał  policjanci znaleźli jeszcze susz roślinny i brązową sprasowaną substancje po przebadaniu okazało się. że jest to marihuana o wadze prawie 16 gram i haszysz o wadze 15 gram. Pojazd został zholowany na parking policyjny.

Mężczyzna usłyszał zarzuty przestępstwa uszkodzenia mienia oraz posiadania i  wewnatrzwspólnotowego przewozu znacznej ilości środków odurzających grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

 W poniedziałek Sąd Rejonowy w Malborku przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Malborku i  zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.