Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Lutego, Środa, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

W Nogacie znaleziono zwłoki. To prawdopodnie zaginiony mężczyzna z Wiercin

07.04.2017, 09:59:04
W Nogacie znaleziono zwłoki. To prawdopodnie zaginiony mężczyzna z Wiercin

W czwartek jeden z ratowników wodnych nadzorujący inwestycję budowlaną na Nogacie zauważył pływajace na powierzchni wody zwłoki niedaleko brzegu. Na miejscu pracowali policjanci oraz strażacy z nowodworskich jednostek.

W czwartek po godz.11:00 dużurny nowodworskiej jednostki otrzymał informację, że w Jazowej pomiędzy mostem drogi krajowej nr 7 i budowaną przeprawą S7 w Nogacie pływają ludzkie zwłoki.Strażacy z KPSP w Nowym Dworze Gdańskim wydobyli z wody na brzeg ciało.Prowadzone na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora wskazują na to, że jest to ciało należące do zaginionego 9 marca Emila Miki, mieszkańca wsi Wierciny. Odzież denata była identyczna jak ta, którą zaginiony miał na sobie w chwili gdy był widziany ostatni raz.Przy denacie znaleziono również dokumenty osobiste.

Będący na miejscu prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok, która pozwoli wyjaśnić przyczyny zgonu oraz ostatecznie potwierdzi tożsamość denata. 

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.