Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lutego, Piątek, Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Przyjechał pod jej dom z maczetą, zniszczył drzwi, uszkodził samochód... wszystko podobno z miłości

10.03.2017, 14:40:00
Przyjechał pod jej dom z maczetą, zniszczył drzwi, uszkodził samochód... wszystko podobno z miłości

Jak powiedział śledczym - zrobiłem to z miłości. 22-letni elblążanin nie potrafił przyjąć odtrącenia ze strony swojej partnerki. Zaczął jej grozić i nękać telefonami. Na koniec przyszedł pod dom, zniszczył maczetą jej drzwi i uszkodził samochód. Policjanci zatrzymali agresora. Na wniosek śledczych sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Wcześniej nie był karany.

Po roku wspólnego życia młoda kobieta postanowiła zakończyć związek. Dokładnie nie wiadomo, jakimi przesłankami się kierowała. Być może było to agresywne zachowanie jej byłego partnera. 22-latek dał temu wyraz zaraz po zerwaniu znajomości. Najpierw zaczął grozić kobiecie, później nękał telefonami i nachodził w pracy. Wreszcie przeszedł od słów do czynów i przyjechał pod jej dom z maczetą. Zniszczył jej drzwi od domu i uszkodził samochód. Starty jakich dokonał to kilka tysięcy złotych. Zdarzenie miało miejsce na elbląskiej starówce. Kobieta zgłosiła sprawę na policję. 8 marca kryminalni zatrzymali 22-latka na terenie Elbląga. Tego samego dnia usłyszał zarzuty. Powiedział śledczym, że zrobił to z miłości. Wczoraj, na wniosek prokuratury i policji sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Wcześniej nie był karany. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.


Jakub Sawicki

Zespół Prasowy KMP Elbląg

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.