Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

24 Czerwca, Niedziela, Danuta, Emilia, Jan

Menu główne

Baza firm Baza firm
P.U.P.H. TECHTRANS s.j. A. Szmit & I. Ziemiński
zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Ostaszewo: 22-letni motocyklista ciężko ranny w wypadku

15.09.2015, 22:05:32 Rozmiar tekstu: A A A
Ostaszewo: 22-letni motocyklista ciężko ranny w wypadku
fot. KPP Nowy Dwór Gdański

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Ostaszewie. Po zderzeniu z fiatem cinquecento do szpitala w poważnym stanie trafił 22 – letni motocyklista. Funkcjonariusze, zatrzymali prawo jazdy drugiemu z uczestników wypadku. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj około godziny 11.20 dyżurny nowodworskiej jednostki policji otrzymał informację  o wypadku drogowym w miejscowości Ostaszewo. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, strażaków i załogę karetki pogotowia.

Tam okazało się, że w wypadku, do którego doszło w centrum miejscowości na ul. Kościuszki udział brali kierujący samochodem osobowym marki Fiat Cinquecento – 81 – latek oraz 22 – letni motocyklista. Stan zdrowia motocyklisty był poważny i do szpitala przetransportowano go śmigłowcem pogotowia lotniczego. 

Policjanci ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że do zderzenia pojazdów doszło najprawdopodobniej w momencie gdy kierujący autem wykonywał manewr cofania z pobocza, na którym wcześniej zaparkował i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Jeziernika motocykliście. Policjanci ustalili, że 81 – latek był trzeźwy w trakcie zdarzenia. Zatrzymano też prawo jazdy mężczyzny.

 

 Postępowaniem w tej sprawie zajmują się policjanci z nowodworskiej jednostki.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 6 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.