Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Lutego, Poniedziałek, Konstancja, Maksym, Bernadeta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Ostaszewo: 22-letni motocyklista ciężko ranny w wypadku

15.09.2015, 22:05:32
Ostaszewo: 22-letni motocyklista ciężko ranny w wypadku
fot. KPP Nowy Dwór Gdański

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Ostaszewie. Po zderzeniu z fiatem cinquecento do szpitala w poważnym stanie trafił 22 – letni motocyklista. Funkcjonariusze, zatrzymali prawo jazdy drugiemu z uczestników wypadku. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj około godziny 11.20 dyżurny nowodworskiej jednostki policji otrzymał informację  o wypadku drogowym w miejscowości Ostaszewo. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, strażaków i załogę karetki pogotowia.

Tam okazało się, że w wypadku, do którego doszło w centrum miejscowości na ul. Kościuszki udział brali kierujący samochodem osobowym marki Fiat Cinquecento – 81 – latek oraz 22 – letni motocyklista. Stan zdrowia motocyklisty był poważny i do szpitala przetransportowano go śmigłowcem pogotowia lotniczego. 

Policjanci ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że do zderzenia pojazdów doszło najprawdopodobniej w momencie gdy kierujący autem wykonywał manewr cofania z pobocza, na którym wcześniej zaparkował i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Jeziernika motocykliście. Policjanci ustalili, że 81 – latek był trzeźwy w trakcie zdarzenia. Zatrzymano też prawo jazdy mężczyzny.

 

 Postępowaniem w tej sprawie zajmują się policjanci z nowodworskiej jednostki.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 6 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.