Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lutego, Piątek, Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Jantar: 17-latek zaatakował policjanta pałką teleskopową

22.08.2015, 10:22:34
Jantar: 17-latek zaatakował policjanta pałką teleskopową
fot. KPP Nowy Dwór Gdański

Policjanci interweniowali na plaży w Jantarze, gdzie dwóch mężczyzn wszczynało awanturę na zamkniętej imprezie. Jeden z nich zaatakował pałką teleskopową interweniującego funkcjonariusza. Mundurowi szybko obezwładnili agresora i resztę nocy spędził on za kratami policyjnej celi. Trafił tam również jego towarzysz. Za czynną napaść na funkcjonariusza grozi kara pozbawienia wolności na okres od roku do 10 lat.

W nocy z wtorku na środę policjanci ze Stegny i Sztutowa interweniowali na plaży w Jantarze, gdzie dwóch młodych mężczyzn miało wszczynać awantury wobec uczestników imprezy odbywającej się w plażowym barze.

Na miejscu funkcjonariusze zaobserwowali dwóch zbliżających się z kierunku baru w ich stronę mężczyzn, z których jeden po chwili wyciągnął i rozłożył  pałkę teleskopową zamachując się na jednego z mundurowych. Policjant odskoczył i uniknął uderzenia. Pomimo wyraźnych poleceń do odrzucenia narzędzia, mężczyzna nie reagował, a nawet podjął próbę ucieczki. Policjanci zatrzymali go po krótkim pościgu i obezwładnili.

Okazało się, że to 17 – letni mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego.  W chwili zatrzymania miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.  Resztę nocy spędził trzeźwiejąc w policyjnej celi. Funkcjonariusze zabezpieczyli pałkę teleskopową, której 17 – latek użył do popełnienia czynu. Jeszcze wczoraj mężczyzna usłyszał wstępne zarzuty czynnej napaści na policjanta. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat więzienia.

Za kraty policyjnej celi trafił również doprowadzony do wytrzeźwienia 25 – letni kompan zatrzymanego, który hałasem i wulgarnym zachowaniem zakłócał plażową imprezę. Za te wykroczenia funkcjonariusze ukarali go nazajutrz mandatami.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.