Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Grudnia, Czwartek, Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wieloryb osiadł na plaży w Stegnie (zobacz zdjęcia)

22.08.2015, 09:34:59
Wieloryb osiadł na plaży w Stegnie (zobacz zdjęcia)
fot. Igor Rudziński

Dziś w godzinach porannych na wysokości głównej plaży w Stegnie osiadł wieloryb. Olbrzymie zwierzę znajduje się ok. 100 metrów od brzegu i jest doskonale widoczne dla plażowiczów.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy na miejsce jadą już pracownicy Stacji Morskiej z Helu. Wieloryb będzie musiał być ściągnięty na brzeg ze względu na zagrożenie epidemiologoicznie. Kiedy rozpocznie się akcja wyciągania z wody jeszcze nie wiadomo.

Jak nam powiedziała dr Iwona Pawliczka ze Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego zwierzę prawdopodobnie jest martwe. Obecnie pracownicy Stacji Morskiej z Helu płyną na miejsce by dokonać oględzin. Dalsze informacje będą znane w godzinach popołudniowych.

Aktualizacja:

ok. 14:00 rozpoczęła się akcja odholowania wieloryba na stację badawczą na helu - zobacz zdjęcia

IR

Oceń tekst:

Ocen: 1

GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.