Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

24 Czerwca, Niedziela, Danuta, Emilia, Jan

Menu główne

Baza firm Baza firm
Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki
zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Trzech pijanych rowerzystów zatrzymanych na drogach powiatu w ciągu godziny

06.05.2015, 19:58:26 Rozmiar tekstu: A A A
Trzech pijanych rowerzystów zatrzymanych na drogach powiatu w ciągu godziny

Funkcjonariusze z ruchu drogowego w ciągu jednej godziny uniemożliwili dalszą jazdę trzem nietrzeźwym rowerzystom. Wszyscy trzej to mieszkańcy powiatu nowodworskiego w wieku od 49 do 57 lat. Kierując jednośladami mieli w organizmach od 0,8 do ponad 2 promili alkoholu, a jeden z nich złamał sadowy zakaz jazdy rowerem. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na okres do 3 lat.

W niedzielę w ciągu niecałej godziny policjanci z ruchu drogowego nowodworskiej jednostki uniemożliwili dalszą jazdę trójce nietrzeźwych rowerzystów.

Około 15.30 w miejscowości Żuławki funkcjonariusze zauważyli rowerzystę, który miał wyraźny problem z utrzymaniem równowagi. Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości 49 – latka. Wykazało ono 0,8 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. Funkcjonariusze uniemożliwili mu dalszą jazdę, a za wykroczenie ukarali go mandatem w kwocie 500 złotych.
Niecałą godzinę później patrol ruchu drogowego zaobserwował na krajowej „siódemce” dwóch rowerzystów jadących „zygzakiem” w stronę Nowego Dworu Gdańskiego. Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Od obu mężczyzn wyczuli alkohol.  Badanie alkotestem wykazało w organizmach 55 i 57 – latka  po ponad dwa promile alkoholu. Po sprawdzeniu danych mężczyzna w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że młodszy z nich siadając na rower złamał obowiązujący go sądowy zakaz. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.