20 Maja, Niedziela, Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Menu główne

Baza firm Baza firm
OSTOJA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Potrącenie rowerzystki w Rybinie. Ranna kobieta w szpitalu

22.04.2015, 18:22:15 Rozmiar tekstu: A A A
Potrącenie rowerzystki w Rybinie. Ranna kobieta w szpitalu

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj rano w miejscowości Rybina. Po potrąceniu przez auto do szpitala trafiła 64 – letnia rowerzystka. Szczegółowe postępowanie w tej sprawie prowadzą śledczy z nowodworskiej jednostki. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zgodne z przepisami i uważne korzystanie z tras.

Wczoraj od rana policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło w miejscowość Rybina. Około godziny 7.45 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał informację o zdarzeniu, w którym uczestniczyć mają rowerzystka i osobowy samochód. Na miejsce skierowano patrol ruchu drogowego.

Okazało się, że w wyniku zderzenia samochodu z jednośladem do szpitala trafiła 64 – letnia rowerzystka.  Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło najprawdopodobniej gdy kierująca skodą octavią jadąc od strony miejscowości Jantar w kierunku Rybiny na łuku drogi z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas gdzie uderzyła w prawidłowo jadącą rowerzystkę.  Funkcjonariusze ustalili, że zarówno rowerzystka, jak i kierująca autem 40 – latka były trzeźwe.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą śledczy z naszej jednostki. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zgodne z przepisami i uważne korzystanie z tras.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 1 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.