Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Października, Poniedziałek, Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Stowarzyszenie „Kochamy Żuławy” zaprosiło na wycieczkę pt. „Wzdłuż Nogatu”

31.08.2015, 09:00:52
Stowarzyszenie „Kochamy Żuławy” zaprosiło na wycieczkę pt. „Wzdłuż Nogatu”
fot. nadesłane

W dniu 29  sierpnia odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu „Zwiedzamy Żuławy”. Tym razem Stowarzyszenie „Kochamy Żuławy” zaprosiło na wycieczkę rowerową pt. „Wzdłuż Nogatu”. Uczestnicy odwiedzili okolice Elbląga: Władysławowo, Wikrowo, Jegłownik, Michałowo, Wierciny, Jazową, Kępki, Bielnik i Kępę Rybacką.

Wycieczka rozpoczęła się zwiedzaniem Folwarku Żuławskiego we Władysławowie. Przewodnik, Leszek Marcinkowski, przybliżył turystom m.in. temat obiektów hydrotechnicznych na rzece Nogat, dawnego Ellerwald oraz mennonitów. Uczestnicy zwiedzali zabytkowe gospodarstwa, rozmawiali z właścicielami obiektów, a także degustowali lokalne specjały (pierogi i sery) serwowane przez Członkinie Stowarzyszenia „Iwa”, które wystąpiły w strojach mennonickich.

W wycieczce wzięło udział 38 osób. Uczestnicy przyjechali głównie z Gdańska, Elbląga i Malborka. Pojawili się także mieszkańcy Żuław i Mierzei Wiślanej oraz turyści z Gdyni, Szczecina, Warszawy i Jeleniej Góry.

Karmę dla psów, którą Stowarzyszenie „Kochamy Żuławy” zawsze zbiera na swoich wycieczkach, przekazano zaprzyjaźnionemu przytulisku dla bezdomnych zwierząt.

Organizatorzy: Stowarzyszenie „Kochamy Żuławy”, Koło Przewodników i Pilotów Turystycznych im. R. Gierzyńskiego przy PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Folwark Żuławski, Stowarzyszenie Iwa - Integracja – Współpraca – Aktywność


Uwaga! We wrześniu odbędzie się ostatnia w tym roku wycieczka z cyklu „Zwiedzamy Żuławy”. Więcej informacji niebawem na www.kochamyzulawy.pl


Marta Antonina Łobocka
Prezes Stowarzyszenia „Kochamy Żuławy”

 


Artykuł pochodzi ze strony info.elblag.pl

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.