Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Kwietnia, Niedziela, Anzelm, Bartosz, Feliks

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Przekazanie darów żywnościowych dla biednych rodzin z gminy Sztutowo

03.04.2015, 14:47:56
Przekazanie darów żywnościowych dla biednych rodzin z gminy Sztutowo
fot. Igor Rudziński

Dzisiaj odbyło się przekazanie darów w postaci produktów żywnościowych zebranych przez Firmę Handlową "KOMIS" Sp. Jawna – Delikatesy "TERMUŚ 34 - LIVIO" w Kątach Rybackich dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sztutowie.

Organizatorem i pomysłodawcą akcji był Dyrektor Naczelny Firmy Handlowej "KOMIS" w Kątach Rybackich Roman Terczyński,

Zbiórka produktów trwała w dniach od 25. marca do 2. kwietnia 2015. Każdy mieszkaniec mógł przekazac produkty do specjalnego wielkonocnego koszyka. Dzisiaj dary zostały przekazana na ręcę Mirosławy Sala, Kierownika Gminnego Pomocy Społecznej w Sztutowie Pomoc zostanie rozdysponowana wśród najbiedniejszych rodzin z gminy Sztutowo.

Trzeba nadmienić, że to podobna tego typu akcja Romana Terczyńskiego. W grudniu 2014 roku 12 rodzin z gminy Sztutowo zostało odbarowanych paczkami żywnościowymi także pochodzącymi ze zbiórki.

IR

Oceń tekst:

Ocen: 2

GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 6 )
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.