Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Stycznia, Piątek, Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Zenek Martyniuk podbił serca elblążan. Zobacz, jak się bawiono podczas koncertu zespołu Akcent

29.05.2017, 18:32:00
Zenek Martyniuk podbił serca elblążan. Zobacz, jak się bawiono podczas koncertu zespołu Akcent
Fot. Ryszard Biel

Hala Widowiskowo- Sportowa przy Grunwaldzkiej wypełniona była wczoraj (28.05.) po brzegi. A to za sprawą koncertu zespołu Akcent.

Na początek na scenie pojawił się elblążanin znany z programu „Bitwa o głosy” Łukasz Gesek. Jednak publiczność z zapartym tchem oczekiwała na gwiazdę wieczoru – Zenona Martyniuka.

Od 28 lat zespół Akcent króluje wśród disco polowych artystów. Ich piosenki mają po kilka (jeśli nie kilkanaście) milionów odtworzeń na kanale youtube, a bilety na ich koncerty sprzedawane są jak świeże bułeczki.

W Elblągu Zenon Martyniuk wystąpił po raz trzeci. Podczas wczorajszego koncertu  nie zabrakło takich utworów jak "Królowa nocy", "Przez Twe oczy zielone"czy "Pragnienie miłości" . - Jestem w siódmym niebie – mówi p. Marta. - Jak tylko się dowiedziałam, że Zenon wystąpi w naszym mieście wiedziałam, że muszę tam być.

Ponad godzinę przed koncertem przed Halą czekała grupa fanów, którzy chcieli zająć jak najlepsze miejsca. - Bilety są na płytę. Nie mamy wyznaczonych miejsc siedzących, więc to od nas zależy na jakiej części płyty będziemy - zaznaczyła p. Ania.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Jeszcze dziś opublikujemy wywiad z Zenonem Martyniukiem

Oprawę taneczną podczas całego koncertu zapewniło Studio Tańca Hipnotic. 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Koncert zespołu Akcent ( zdjęć 105 )
Dodano: 2017-06-01 | Fot. Ryszard Biel

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.