Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

27 Września, Środa, Damian, Wincenty, Kosma

Menu głównePodstrony / Reklama - wpisy

Zulawy.com to serwis otwarty na wiele form reklamowych. Oprócz miejsc przygotowanych pod ofertę Państwa firmy, jesteśmy otwarci na umieszczenie reklam w „nietypowych miejscach”. Wszystko zależy od Państwa pomysłu.

Wszystkie reklamy, formy graficzne, banery animowanie, zdjęcia itp. mogą Państwo zamówić w jednym miejscu – nasza oferta jest kompleksowa. Wszystkie prace wykonujemy na miejscu, nie podzlecamy żadnych prac – to jest gwarancją szybkiej realizacji projektu i dobrej ceny.

Niektóre usługi związane z niniejszym serwisem są łączone w promocje z usługami świadczonymi przez właściciela serwisu – Agencję Reklamową GABO.
 Zdając sobie sprawę z różnorodności oczekiwań i potrzeb - przygotowaliśmy 2 rodzaje wpisów branżowych. Są one znakomitą formą umieszczenia informacji o firmie. Obecność państwa firmy w serwisie z dużą ilością odsłon w miesiącu, dodatkowo bardzo dobrze wpływa na pozycję w Google.

WPIS MAX - PROMOCJA cena 100 zł 200 zł netto (opłata za 12 miesięcy)

  • dane kontaktowe + logo firmy (adres, telefony, faxy, adresy e-mail, adres strony www z przekierowaniem, nr. konta bankowego, NIP, REGON, itp.)
  • możliwość dodania adresów i telefonów Filii firmy
  • możliwość uruchomienia kilku podstron wpisu (bez ograniczeń w treści)
  • 128 zdjęć w galerii
  • możliwość podlinkowania filmów z Youtube
  • wpis pokazywany jest na najwyższych miejscach - przed wpisami eco na liście wpisów

WPIS ECO - PROMOCJA  cena 50 zł 100 zł netto (opłata za 12 miesięcy)

  • dane kontaktowe + logo firmy (adres, telefony, faxy, adresy e-mail, adres strony www z przekierowaniem, nr. konta bankowego, NIP, REGON, itp.)
  • 32 zdjęcia w galerii


Ceny netto. Należy doliczyć podatek Vat 23%. Termin realizacji zamówionej usługi uzależniony od formy przekazania materiałów tekstowych, konieczności wykonania zdjęć, itp. Zwykle wynosi od 3 do 7 dni roboczych.

Ceny nie są ostateczne. Można je negocjować w przypadku zamówienia większej kampanii reklamowej, lub w przypadku łączenia usług z usługami serwisów: mierzeja.com, info.elblag.pl, naplazy.pl

Jesteśmy jednym serwisem, który pomaga klientom przy wykonaniu wpisów. Współpraca nie zaczyna i nie kończy się w momencie udostępnienia loginu i hasła.

Zapraszamy do współpracy. Aby zamówić wpis branżowy należy skontaktować się z działem marketingu serwisu zulawy.com, tel. 55 236 19 16, e-mail: reklama@zulawy.com

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.