Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Września, Sobota, Konstancja, January

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ GRANICZNA

Kokaina w pończoszce. Kolejne zatrzymanie na drodze krajowej nr 7

15.05.2015, 13:05:25
Kokaina w pończoszce. Kolejne zatrzymanie na drodze krajowej nr 7
fot. MOSG

Kokainę o czarnorynkowej wartości przeszło 52 tysięcy złotych przechwyciła w środę pod Gdańskiem Straż Graniczna. Ukryta była w pończosze, którą znalazł pies służbowy.

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali do kontroli drogowej na krajowej siódemce w gminie Cedry Wielkie volkswagena. Kierował nim 29-letni mieszkaniec Pruszcza Gdańskiego. Jego zachowanie sprawiło, że funkcjonariusze zdecydowali o przeszukaniu samochodu. Pies służbowy wskazał na papierową torbę, w której ukryta była pończocha. W niej, jak się okazało, znajdowały się dwa opakowania kokainy, łącznie 209 gramów. Mężczyzna wraz z narkotykami został zatrzymany. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

To niejedyny w ostatnim czasie przypadek ujawnienia narkotyków przez funkcjonariuszy Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Tydzień temu zatrzymano w Darłowie 30-letniego Ormianina, który w bagażniku przewoził blisko 90 gramów marihuany. Pod koniec marca strażnicy graniczni zatrzymali w Gdańsku 39-latka z 220 gramami marihuany, a w połowie lutego 51-latka w Kołobrzegu z przeszło 100 gramami amfetaminy. W ubiegłym roku funkcjonariusze MOSG zabezpieczyli łącznie blisko 24 kilogramy narkotyków i zlikwidowali kilka plantacji konopi indyjskich, m.in. w Przejazdowie, pod Elblągiem i na Mierzei Wiślanej.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.