Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Wtorek, Klara, Roman, Romuald

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii KONCERTY

Ivan Komarenko wystąpi w Stegnie z okazji Dnia Kobiet

16.02.2016, 10:31:10
Ivan Komarenko wystąpi w Stegnie z okazji Dnia Kobiet

Gwiazda muzyki Disco - Ivan Komarenko wystąpi w Gminnym Ośrodku Kultury w Stegnie w specjalnym koncercie dla kobiet. Impreza odbędzie się w poniedziałek 7 marca 2016 o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Ivan Komarenko to artysta, znany m.in. z przebojów  „Jej czarne oczy” oraz ,,Metrem do nieba", a także z  udziału w piątej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami, w którym wraz z  Blanką Winiarską zajęli drugie miejsce. Wystąpił również z Pauliną Sykut  w1-szej edycji programu „Tylko nas dwoje”, w którym zajęli pierwsze miejsce. Kilka lat występował też w serialu „M jak miłość”.

 


 

 

IR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

 1. 1
  0
  ~ Ernset454
  Czwartek, 17.03

  Widziałem fajny wystep :D Super :D I nie było aż tak chyba źle jak twierdzą inni :D http://gwiazdy.wp.pl/szukaj/ivan%20komarenko.html

 2. 2
  0
  ~
  Czwartek, 10.03

  Koncert odbył się. Zła organizacja. Sala zastawiona krzesłami . Wiele kobiet i dziewcząt nie dostało się na koncert przez zamknięte drzwi, obstawione bardzo niemiłymi i niesympatycznymi ochroniarzami. Sala za mała jak na taki koncert, było duszno. Wykonanie koncertu przez Ivana K. wspaniały. Jedyne to, co się udało. No i miły gest - kwiatki dla kobiet, rozdawane na końcu. Pozdrawiamy wszystkich, którym nie udało się dostać na koncert (i niestety odeszli z kwitkiem). Nam się udało po długim czekaniu.

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.