Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

24 Czerwca, Niedziela, Danuta, Emilia, Jan

Menu główne

Baza firm Baza firm
AGENCJA REKLAMOWA GABO s.c.
zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii TURYSTYKA

Ostatnia wycieczka z cyklu "Zwiedzamy Żuławy" w gminie Stare Pole (relacja)

21.09.2015, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ostatnia wycieczka z cyklu "Zwiedzamy Żuławy" w gminie Stare Pole (relacja)

W dniu 19.09.2015 r. odbyła się ostatnia w tym roku wycieczka z cyklu „Zwiedzamy Żuławy”. Tym razem, prawie 50 uczestników, zwiedzało gminę Stare Pole.

Wycieczka autokarowa wiodła przez Stare Pole, Krzyżanowo, Złotowo, Klecie, Królewo, Ząbrowo i Szaleniec. Na trasie wycieczki turyści poznali wielu interesujących mieszkańców gminy, którzy przybliżyli im historię odwiedzanych miejscowości. Uczestnicy m.in. obejrzeli cukrownię w Starym Polu, dom podcieniowy w Kleciu oraz ruinę spalonego domu w Złotowie, kościoły Krzyżanowie i Królewie, niewielkie jezioro Kaczynos, a także cmentarz mennonicki w Szaleńcu. Największą atrakcją wycieczki był sentymentalny spacer po Ząbrowie z panią Agatą Maszkowską, ostatnią przedwojenną mieszkanką wsi. Po gminie Stare Pole oprowadzała pani Magdalena Roman. W trakcie wycieczki miał miejsce poczęstunek w GOKiS w Starym Polu oraz obiad w świetlicy w Ząbrowie.

 Pełna relacja z wydarzenia pojawi się na stronie internetowej Stowarzyszenia „Kochamy Żuławy”. Kolejne wycieczki z cyklu „Zwiedzamy Żuławy” ruszą na wiosnę 2016 r.

 Wycieczkę zorganizowali: Stowarzyszenie „Kochamy Żuławy”, Stowarzyszenie Aktywni Stare Pole, Zespół Szkół w Starym Polu, Urząd Gminy w Starym Polu, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu, KGW „Integracja” Stare Pole.

 

IR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 6 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.