Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

18 Lutego, Poniedziałek, Konstancja, Maksym, Bernadeta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Kąty Rybackie: mężczyzna w ciężkim stanie po wypadku na skuterze

01.02.2016, 20:57:12
Kąty Rybackie: mężczyzna w ciężkim stanie po wypadku na skuterze
fot. OSP Sztutowo

Dzisiaj w godzinach porannych samochód ratownictwa technicznego z OSP Sztutowo,wraz z wykwalifikowanym strażakami został zadysponowany do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty w Kątach Rybackich. Po dotarciu na miejsce okazało się, że kierujący motorowerem stracił panowanie nad pojazdem na bardzo śliskiej jezdni drogi wojewódzkiej. W wyniku upadku motocyklista doznał bardzo poważnych obrażeń głowy.

 Z uwagi na możliwość pogłębienia urazu lekarz pogotowia ratunkowego podjął decyzję o wezwaniu śmigłowca LPR. Natychmiast został zadysponowany drugi zastęp strażaków że Sztutowa do zabezpieczenia lądowiska przy porcie nad Zalewa Wiślanym w Kątach Rybackich. Działania ochotników polegały także na zabezpieczeniu miejsca wypadku, zorganizowaniu wraz z policjantami ruchu wahadłowego i uprzątnięciu jezdni po zakończeniu czynności prowadzonych przez ekipę dochodzeniową.

IR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.