Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Lipca, Wtorek, Aneta, Bogdan, Aleksy

Menu główne

Baza firm Baza firm
Restauracja Chińska Mandaryn
zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Kąty Rybackie: mężczyzna w ciężkim stanie po wypadku na skuterze

01.02.2016, 20:57:12 Rozmiar tekstu: A A A
Kąty Rybackie: mężczyzna w ciężkim stanie po wypadku na skuterze
fot. OSP Sztutowo

Dzisiaj w godzinach porannych samochód ratownictwa technicznego z OSP Sztutowo,wraz z wykwalifikowanym strażakami został zadysponowany do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty w Kątach Rybackich. Po dotarciu na miejsce okazało się, że kierujący motorowerem stracił panowanie nad pojazdem na bardzo śliskiej jezdni drogi wojewódzkiej. W wyniku upadku motocyklista doznał bardzo poważnych obrażeń głowy.

 Z uwagi na możliwość pogłębienia urazu lekarz pogotowia ratunkowego podjął decyzję o wezwaniu śmigłowca LPR. Natychmiast został zadysponowany drugi zastęp strażaków że Sztutowa do zabezpieczenia lądowiska przy porcie nad Zalewa Wiślanym w Kątach Rybackich. Działania ochotników polegały także na zabezpieczeniu miejsca wypadku, zorganizowaniu wraz z policjantami ruchu wahadłowego i uprzątnięciu jezdni po zakończeniu czynności prowadzonych przez ekipę dochodzeniową.

IR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2018 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.