Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Wtorek, Klara, Roman, Romuald

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Stegna: 12-letnia dziewczynka potrącona po tym jak wysiadła z autobusu

18.11.2015, 13:17:12
Stegna: 12-letnia dziewczynka potrącona po tym jak wysiadła z autobusu

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w nadmorskiej Stegnie. 12 - latka została potrącona przez samochód na drodze wojewódzkiej nr 501. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci apelują zarówno do kierowców pojazdów, jak i do pieszych o zgodne z przepisami i ostrożne uczestnictwo w ruchu drogowym.

Wczoraj około godziny 15.00. dyżurny nowodworskiej jednostki policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 501 w miejscowości Stegna. Według zgłoszenia w wypadku miała uczestniczyć nastoletnia piesza i auto.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce potwierdzili, że doszło do potrącenia 12 – letniej mieszkanki powiatu. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu ustalili wstępne okoliczności zdarzenia. Wynika z nich, że do potrącenia doszło po tym, jak dziewczynka wysiadła z autobusu na przystanku, a następnie zza odjeżdżającego pojazdu weszła na jezdnię, gdzie z przeciwnego kierunku ruchu nadjeżdżał VW transporterer. Mundurowi ustalili, że kierujący autem 39 – latek zjeżdżając na pobocze próbował uniknąć potrącenia, ale mimo tego nie udało się go uniknąć. Kierujący samochodem mężczyzna był trzeźwy.
Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z nowodworskiej jednostki.
 

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.