Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lutego, Piątek, Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Tujsk: Wypadek podczas wyprzedzania lawety, dwie osoby ranne

18.09.2015, 10:46:12
Tujsk: Wypadek podczas wyprzedzania lawety, dwie osoby ranne
fot. nadesłane

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w środę na drodze wojewódzkiej nr 502 w miejscowości Tujsk. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe – vw polo i peugeot. Do szpitala trafiła dwójka mieszańców województwa warmińsko – mazurskiego. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący z obu aut byli trzeźwi.

W środę około godziny 12.40 policjanci ruchu drogowego zostali skierowani przez dyżurnego do miejscowości Tujsk, gdzie na drodze wojewódzkiej nr 502 miało dojść do zdarzenia drogowego. Na miejscu w przydrożnym rowie policjanci zastali osobowego peugeota, a przy nim kierującą autem 36 – latkę i 38 – letniego pasażera.  Wkrótce w związku z doznanymi obrażeniami – oboje zostali przewiezieni do szpitala przez załogę karetki pogotowia.  Policjanci ustalili, że drugie auto biorące udział w zdarzeniu to wv polo, którym w stronę Stegny podróżowały w tym czasie z cztery osoby.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że do zdarzenia doszło w momencie wyprzedzania przez oba samochody poprzedzającej vw polo lawety. W czasie tego manewru kierująca peugeotem najprawdopodobniej straciła panowanie nad autem i wjechała do przydrożnego rowu. Policjanci ustalili, ze zarówno kobieta, jak i 19 – letni kierujący vw polo byli trzeźwi.

Okoliczności wypadku ustalają policjanci z nowodworskiej jednostki. 

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.