Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Piątek, Natalia, Blanka, Eligiusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Dwa groźne wypadki na drogach powiatu nowodworskiego w ubiegły weekend

27.07.2018, 12:13:00
Dwa groźne wypadki na drogach powiatu nowodworskiego w ubiegły weekend
fot. KPP NDG

W ubiegły weekend doszło do dwóch groźnych wypadków na terenie powiatu nowodworskiego. W sobotę na głównej drodze dojazdowej do Stegny samochód osobowy zderzył się z autobusem, a w niedzielę doszło do zderzenia czołowego pojazdów na krajowej 7. Przez kilka godzin obydwie drogi były zablokowane. Policjanci wprowadzili objazdy. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

W dniu 21 lipca br. około godziny 10:00 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Cyganek na głównej drodze prowadzącej do Stegny doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego m-ki Honda Civic oraz autobusu m-ki SOR. Policjanci ruchu drogowego natychmiast udali się we wskazane miejsce. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących przy zdarzeniu wynika, że 19 – letnia kierująca samochodem m-ki Honda nie upewniła się co do możliwości wykonania bezpiecznego wyprzedzania i zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka autobusem turystycznym. W wyniku zdarzenia kierująca osobówką trafiła do szpitala. Pasażerowie autobusu odnieśli ogólne potłuczenia.

Do kolejnego zdarzenia doszło w niedzielę na krajowej 7. Około godziny10:30 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem 3 samochodów osobowych, do którego doszło w miejscowości Dworek. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących przy zdarzeniu wynika, że 40 – letni kierujący samochodem Peugeot 607 jadąc w kierunku miejscowości Elbląg zjechał na przeciwny pas, zahaczył lusterkiem o pojazd VW Polo a następnie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem m-ki Opel Astra. W wyniku zdarzenia do szpitali w Gdańsku zostało przewiezionych 3 pasażerów oraz kierowca pojazdu Opel. Jednym z poszkodowanych było półroczne dziecko. W obu przypadkach wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Obydwie drogi były zablokowane przez kilka godzin. Policjanci wprowadzili objazdy. Okoliczności zdarzeń wyjaśniają funkcjonariusze z KPP Nowy Dwór Gdański.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność.

KPP Nowy Dwór Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.