Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lutego, Piątek, Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Dramatyczny wypadek na starej siódemce. Policja: celowo doprowadził do zderzenia, bo chciał się zabić

28.03.2017, 08:11:00
Dramatyczny wypadek na starej siódemce. Policja: celowo doprowadził do zderzenia, bo chciał się zabić
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (Fot. archiwum redakcji)

38-letni sprawca dramatycznego wypadku, do jakiego doszło w piątek koło stacji paliw w Komorowie Żuławskim, nadal przebywa w szpitalu. Jest nieprzytomny. Kierowany przez niego range rover wjechał w jadące z naprzeciwka audi q7. Policja twierdzi, że 38-latek doprowadził do wypadku celowo. Wszystko na to wskazuje, że mężczyzna chciał w ten sposób popełnić samobójstwo. 

 

Do wypadku doszło w piątek (24 marca) około godz. 16, na starej drodze krajowej nr 7 w pobliżu stacji paliw w Komorowie Żuławskim. - 38-letni kierowca range rovera przy dużej prędkości nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i spowodował zderzenie z audi q7. Z zebranych przez śledczych zeznań, wynika, że mężczyzna zarówno przed tym jak wsiadł do samochodu, jak i już po wypadku, podjął próbę samookaleczenia się nożem. Po przyjeździe policji na miejsce zdarzenia został najpierw obezwładniony, a następnie przekazany załodze pogotowia ratunkowego - informuje podkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

 

Siła z jaką zderzyły się oba pojazdy była tak duża, że samochody zostały całkowicie zniszczone. Patrząc po tym co z nich zostało, za cud można uznać to, że wszyscy uczestnicy wypadku przeżyli. W zderzeniu poszkodowany został praktycznie tylko 45-letni pasażer audi, który doznał zwichnięcia ręki. 

Procesowo zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako wypadek. Być może się to zmieni, bo badany będzie również wątek samobójczy kierowcy range rovera. Kluczowe w wyjaśnieniu sprawy będzie przesłuchanie sprawcy zdarzenia. Obecnie leży on nieprzytomny w szpitalu

- informuje podkomisarz Krzysztof Nowacki.


Do wypadku doszło na starej "siódemce" koło stacji paliw w Komorowie Żuławskim (zdjęcie nadesłane przez naszego Czytelnika)

RK

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.