Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lipca, Poniedziałek, Andrzej, Wiktor, Daniel

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Rusza nabór celników. Na kandydatów czeka 14 etatów

03.07.2024, 19:03:00
Rusza nabór celników. Na kandydatów czeka 14 etatów

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie (IAS) rozpoczęła nabór do Służby Celno-Skarbowej. Na kandydatów czeka 14 etatów w strukturze Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie. Termin składania ofert trwa do 19 lipca.

 

 


Poszukujemy chętnych do służby w Oddziale Celnym w Bezledach, Grzechotkach oraz Wydziale Realizacji i Służby Dyżurnej.
Trwa nabór do Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie (WMUCS). Poszukujemy kandydatów na stanowisko młodszego specjalisty Służby Celno-Skarbowej do Oddziału Celnego w Bezledach (7 etatów), Oddziału Celnego w Grzechotkach (4 etaty) oraz do Wydziału Realizacji i Służby Dyżurnej (3 etaty).

 

 


Zadania
Funkcjonariusze realizują zadania z zakresu kontroli przestrzegania przepisów prawa celnego oraz przepisów związanych z wywozem i przywozem towarów. Wykonują zadania wynikające z ustawy o grach hazardowych, związanych z udzielaniem koncesji i zezwoleń oraz rejestracją urządzeń. Rozpoznają, zapobiegają i wykrywają przestępstwa i wykroczenia skarbowe oraz przestępstwa związane z przywozem i wywozem towarów ochrony dóbr kultury oraz własności intelektualnej, a także przestępstwa związane z wprowadzaniem oraz wyprowadzaniem z polskiego obszaru celnego towarów objętych ograniczeniami lub zakazami. Funkcjonariusze kontrolują ruch i transport drogowy oraz współpracują z organami celnymi innych państw.

 

 


Warunki przyjęcia 
Funkcjonariuszem Służby Celno- Skarbowej może zostać osoba, która jest obywatelem polskim, korzysta z pełni praw publicznych, nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiada wykształcenie co najmniej średnie, cieszy się nieposzlakowaną opinią i dobrym stanem zdrowia.

 

 


Służba przygotowawcza
W trakcie dwuletniej służby przygotowawczej, funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej ma obowiązek: zdania egzaminu z wybranego języka obcego i odbycie zasadniczego kursu zawodowego realizowanego w dwóch częściach od 4 do 5 tygodni każda, we wskazanym ośrodku szkoleniowym Krajowej Szkoły Skarbowości.  W ramach służby przygotowawczej funkcjonariusz uczestniczy w podstawowym kursie z zakresu taktyki i techniki interwencji oraz w podstawowym kursie strzeleckim.

 

 


Możliwości
Nowo przyjętych funkcjonariuszy czeka  jasno określona ścieżka kariery oraz możliwości rozwoju zawodowego. Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, liczne dodatki, rozwinięty pakiet socjalny. Dodatkowym atutem jest nabycie uprawnień emerytalnych po 25 latach służby.
Oferty można składać do 19 lipca br.

 

 

 


Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, w zakładce Ogłoszenia / Nabór / Oferty pracy i służby w KAS (link do ogłoszenia).
 

 

 

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.