Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lipca, Poniedziałek, Andrzej, Wiktor, Daniel

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Zatrzymali sprawcę kradzieży stali i odzyskali mienie

27.06.2024, 08:35:00
Zatrzymali sprawcę kradzieży stali i odzyskali mienie

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Elblągu  zatrzymali 41-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież stali nierdzewnej z terenu jednej z elbląskich firm. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych. Większość stali policjanci już odzyskali i trafi ona do prawowitego właściciela. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Podejrzany 41-latek usłyszał wczoraj 6 zarzutów kradzieży mienia W sumie śledczy zarzucają mu kradzież blisko pół tony stali nierdzewnej. Niewykluczone, że będzie miał kolejne zarzuty. Działał zazwyczaj pod osłoną nocy w okresie czerwca br. Wartość skradzionego mienia oszacowano wstępnie na kilkanaście tysięcy złotych. Większość stali policjanci już odzyskali i trafi ona do prawowitego właściciela. Czynności w tej sprawie trwają. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Był już wcześniej karany za podobne czyny.

 

 

 

 


Jakub Sawicki
Zespół Komunikacji Społecznej

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.