Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lipca, Poniedziałek, Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Marcin Kierwiński o wyborach prezydenckich: Trzaskowski naturalnym kandydatem całej większości demokratycznej

11.06.2024, 12:18:00
Marcin Kierwiński o wyborach prezydenckich: Trzaskowski naturalnym kandydatem całej większości demokratycznej
fot. Radio ZET

- Czuję wielką traumę posła Sasina. Przegrali, nie rządzą, rozliczenia przed nimi, dlatego starają się ostatnim rzutem przekonać kogoś do siebie – tak Gość Radia ZET Marcin Kierwiński komentuje propozycję posła PiS. Jacek Sasin w Radiu ZET zaproponował Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi tekę premiera w nowym rządzie. - To poważny polityk, bardzo dobry wicepremier i wie, że to po tej stronie demokratycznej jest przyszłość Polski. Współpraca Tusk-WKK od wielu, wielu lat jest bardzo dobra – zapewnia świeżo upieczony europoseł. Zdaniem polityka PO, szef MON i lider PSL to „porządny człowiek i na pewno nigdy nie pomyślałby o tym, by cokolwiek robić z ludźmi tak skompromitowanymi, jak Sasin".

 

 

 


Kierwiński o wyborach prezydenckich: Liderzy powinni myśleć o maksymalizacji szans

 


- Zakładam, że kandydat KO jest najpoważniejszym kandydatem do wygranej w wyborach prezydenckich. Rafał Trzaskowski to naturalny kandydat, też dla całej demokratycznej większości – ocenia Marcin Kierwiński i dodaje: - Optymalne byłoby, gdybyśmy mieli jednego, wspólnego kandydata. Szymon Hołownia zrezygnuje ze startu? - Pytanie do niego. Wszyscy liderzy partii demokratycznej większości powinni myśleć o maksymalizacji szans wygranej, a to daje wspólny kandydat – mówi Gość Radia ZET.

 


Wynik koalicjantów? „Jasny sygnał od wyborców, że niezbędne są dalsze rozliczenia"

 


Pytany o kiepskie wyniki koalicjantów, polityk Platformy odpowiada, że „to jasny sygnał od wyborców, że niezbędne są dalsze rozliczenia".. -Kwestionowanie rozliczeń to nie jest dobry kierunek, a atmosfera różnic wewnątrz koalicji nie sprzyja całej koalicji i nie sprzyja również naszym koalicjantom – mówi Marcin Kierwiński w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim. - Wyborcy demokratycznej części sceny politycznej bardzo mocno liczą na jedność, zdecydowanie i determinację w rozliczeniu PiS. Niektóre głosy z ostatnich tygodni, że same rozliczenia nie wystarczą – oczywiście. Trzeba i dokonać rozliczenia i mieć wizję. Nie powinniśmy się różnić w koalicji w tym zakresie – zaznacza przyszły europoseł. Jego zdaniem ludzie nie lubią polityków, którzy mówią 'a może tak, a może inaczej', 'nie jesteśmy pewni, nie jesteśmy przekonani'. Bunt przystawek? - Nie boimy się. Liczymy na rozsądek i dobrą współpracę – komentuje polityk PO.
Gość Radia ZET ocenia również, że wyniki wyborów do PE to zwycięstwo KO i przegrana PiS.
 


Cała rozmowa na radiozet.pl 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.