Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lipca, Poniedziałek, Andrzej, Wiktor, Daniel

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie: Sukcesy Zawodników z UKS Silvant Kajak Elbląg

10.06.2024, 14:05:00
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie: Sukcesy Zawodników z UKS Silvant Kajak Elbląg

W dniach od 7 do 9 czerwca w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w kajakarstwie. To prestiżowe wydarzenie przyciągnęło najlepszych kajakarzy z całego kraju, rywalizujących o tytuły mistrzów Polski.

 

 

Zawodnicy z klubu UKS Silvan Kajak Elbląg odnieśli spektakularne sukcesy podczas tych zawodów. Zdobyli oni złoty medal oraz dwa srebrne, potwierdzając swoją doskonałą formę i przygotowanie.

 

Złoty medal wywalczyła osada K-4 na dystansie 500 metrów w składzie Przemysław Korsak, Przemysław Rojek, Igor Komorowski i Adam Witkowski, triumfując w konkurencji olimpijskiej. Srebrny medal zdobył Przemysław Korsak w konkurencji K-1 na dystansie 200 metrów, a drugi srebrny medal zdobył Przemysław Rojek w konkurencji olimpijskiej K-1 na dystansie 1000 metrów.

 

Znakomicie zaprezentowali się również elbląscy juniorzy, Julia Kot i Mikołaj Kot, którzy debiutowali w Mistrzostwach Polski Seniorów. Mimo młodego wieku, pokazali oni wielki talent i potencjał na przyszłość, zdobywając cenne doświadczenie w rywalizacji z najlepszymi zawodnikami w kraju.

 

Trener klubu, Wojciech Załuski, wyraził ogromne zadowolenie z osiągnięć swoich podopiecznych.

 

- Jestem niezwykle dumny z całego zespołu. Ciężka praca i zaangażowanie, które wkładamy w treningi, przynoszą wspaniałe rezultaty. To ogromny sukces dla naszego klubu i miasta Elbląg

 

 

UKS Silvant Kajak Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.