Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lipca, Poniedziałek, Andrzej, Wiktor, Daniel

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Dachowanie na S7. Poszkodowane cztery osoby - aktualizacja

03.06.2024, 09:29:00
Dachowanie na S7. Poszkodowane cztery osoby - aktualizacja
fot. PSP w Elblągu

Dziś, 02 czerwca. ok. godziny 17.20 doszło do wypadku  na drodze S7. Jak poinformowały nas służby ratownicze cztery osoby są poszkodowane.

 

Do wypadku na ekspresówce  doszło na wysokości Adamowa na 49 km. Brały w nim udział 2 auta. Jedno z aut dachowało.  W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby - informuje straż pożarna. Służby ratunkowe informują o utrudnieniach.

 

Aktualizacja:  godzina 19.05   ..............................................................

 

 

Jak nas poinformowały służby , ogółem w wypadku poszkodowane zoatały 4 osoby, kobieta lat 46, kobieta lat 27 oraz dzieci 4 i 5 lat. Droga do tej chwili jest zablokowana. Policja zorganizowała objazd. W działach brało udział 5 zastępów PSP 3 z Elblaga i 2 z Nowego dworu Gdańskiego. W akcji brały udział 3  Zespoły Ratownictwa medycznego.

 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.