Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lipca, Poniedziałek, Andrzej, Wiktor, Daniel

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Trzecioligowe ostatki. W sobotę wyjazdowy mecz Concordii w Sulejówku

24.05.2024, 15:43:00
Trzecioligowe ostatki. W sobotę wyjazdowy mecz Concordii w Sulejówku

Do zakończenia sezonu w III lidze zostały już tylko trzy mecze. Mająca wciąż jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie Concordia, w sobotę (25 maja) zmierzy się na wyjeździe z Victorią Sulejówek. W spotkaniu tym pomarańczowo-czarni zamierzają powalczyć o zwycięstwo i zmniejszenie dystansu do drużyn znajdujących się nad strefą spadkową. Początek pojedynku o godz. 18.

Victoria Sulejówek na trzy kolejki przed końcem sezonu wciąż jeszcze nie może być pewna utrzymania w lidze. Prowadzony przez trenera Łukasza Ryczkowskiego zespół zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli, mając 38 punktów i tylko dwa oczka przewagi nad strefą spadkową. W 31 meczach Victoria zanotowała 10 zwycięstw, 8 remisów i 13 porażek, strzelając rywalom 38 goli i tracąc ich 43. Sobotni rywal Słoników w rundzie wiosennej spisuje się nieco gorzej niż w jesiennej, w trakcie której uzbierał 25 punktów i na półmetku sezonu zajmował 9 lokatę. Wiosną drużyna z Sulejówka gra w kratkę, zwycięstwa np. nad Pelikanem Łowicz przeplatając porażkami z zespołami walczącymi o utrzymanie (z Legionovią 3:4, Wartą 0:3 czy z Olimpią 1:3). Przed tygodniem Victoria zremisowała rzutem na taśmę w Radomiu z Bronią 1:1, zdobywając wyrównującego gola w 90 minucie po trafieniu Sebastiana Pindora. Najlepszym strzelcem zespołu jest 25-letni Julian Świątek, który w 31 meczach zdobył 8 bramek.

Przed meczem z Victorią sytuacja kadrowa w Concordii nie wygląda najlepiej. Po ostatnim spotkaniu z ŁKS Łomża, kilku graczy narzeka na większe lub mniejsze urazy i ich występ w sobotę stoi pod znakiem zapytania. Do końca sezonu na pewno nie zagra już Jakub Rękawek, który zerwał więzadła w kolanie i nie wyszedł już na drugą część meczu z ŁKS.

Sobotni mecz w Sulejówku będzie drugim w historii starciem obu zespołów. W pierwszym, 4 listopada 2023 roku na stadionie przy Krakusa Concordia zwyciężyła z Vicotrią 4:1.

Początek meczu Victoria – Concordia w sobotę, 25 maja o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Krasińskiego 6 w Sulejówku. Zawody jako sędzia główny poprowadzi Łukasz Szczołko z Lublina, a na liniach asystować mu będą: Kamil Sołtys i Bartosz Grzegorczyk.

RK

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.