Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Lutego, Sobota, Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

W Sztutowie, Krynicy Morskiej i Nowym Dworze Gdańskim rozsmakujemy się za pół ceny

21.03.2016, 08:08:13
W Sztutowie, Krynicy Morskiej i Nowym Dworze Gdańskim rozsmakujemy się za pół ceny

Miasta Nowy Dwór Gdański, Krynica Morska oraz Gmina Sztutowo włączyły się do tegorocznej akcji "Weekend za pół ceny". Akcja polega na obniżaniu usług i produktów w wybranych weekend o 50%.

Pierwszą edycję Weekendu za pół ceny zorganizowało miasto Gdańsk w 2010, następnie z roku na rok ta inicjatywa była coraz bardziej popularna. Od 2015 roku do akcji włączył się Gdański Obszar Metropolitarny, który zrzesza kilkadziesiąt samorządów z województwa pomorskiego, w tym wszystkie samorządy z powiatu nowdworskiego.

Do tegorocznej akcji włączyły się samorządy: Sopot, Cedry Wielkie, Tczew, Pelplin, Malbork, Pruszcz Gdański, Żukowo, Sztutowo, Gniew, Nowy Dwór Gdański, Gdańsk, Puck, Nowy Staw, Pszczółki, Krynica Morska.

Weekend za pół ceny w Nowym Dworze Gdańskim zaplanowany jest na 18-19. kwietnia 2015, tydzień później 25-26.kwietnia 2015 ceny pójdą w dół o 50 % w Krynicy Morskiej. Aby przystąpić do akcji należy wypełnić odpowiednią deklarację, którą można pobrać ze stron samorządów:

Weekend za pół ceny w Nowym Dworze Gdańskim - http://miastonowydwor.pl/contents/content/10/2445

Weekend za pół ceny w Krynicy Morskiej - http://www.krynicamorska.tv/1,18339,Rozsmakuj-sie-w-Krynicy-Morskiej-Weekend-za-pol-ceny.html

Weekend za pół ceny w gminie Sztutowo - http://www.sztutowo.pl/?p=6641

IR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.