Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Kwietnia, Niedziela, Anzelm, Bartosz, Feliks

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Strzelanina na Starówce? „Były to działania związane z realizacją sprawy kryminalnej”

20.02.2024, 12:36:00
Strzelanina na Starówce? „Były to działania związane z realizacją sprawy kryminalnej”

 - Na Starówce doszło dziś do strzelaniny. Słyszałam huki i widziałam jak policja kogoś zatrzymuje. Co tam się zadziało? - pyta nasza czytelniczka. Czy rzeczywiście doszło w Elblągu do strzelaniny?Jak się okazało przeprowadzone na Starym Mieście działania nie prowadziła elbląska policja. - Mogę potwierdzić, że były to działania policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, których wspierali funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Kontr terrorystycznego z Bydgoszczy – mówiła mł. insp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.
 

 

 

Nie padły strzały. Policjanci nie użyli broni. Natomiast w trakcie działań użyto granatów hukowych stąd zapewne te odgłosy

 

– wyjaśniała Monika Chlebicz.
 

 

Skąd obecność policji z Bydgoszczy na Starym Mieście w Elblągu? - Były to działania związane z realizacją sprawy kryminalnej – mówiła Monika Chlebicz. - Nikt nie ucierpiał. To, co chcieliśmy zrobić zostało zrealizowane.
 

 

Więcej nie mogę powiedzieć, gdyż te działania nie zostały jeszcze zakończone. To znaczy na terenie Elbląga tak, ale działamy też w innych miejscach. Póki nie skończymy swojej pracy tylko tyle mogę powiedzieć

 

– dodała Monika Chlebicz.


 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.