Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Lutego, Środa, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Andrzej Śliwka będzie kandydować na urząd Prezydenta Elbląga

05.02.2024, 08:52:00
 Andrzej Śliwka będzie kandydować na urząd Prezydenta Elbląga
Fot. AK

Na zaproszenie Andrzeja Śliwki do Elbląga przyjechali Jacek Ozdoba i Marcin Przydacz. Posłowie spotkali się z elblążanami, by porozmawiać o obecnej sytuacji w Polsce i odpowiedzieć na pytania mieszkańców. Jednak największe zainteresowanie wzbudziła informacja, że Andrzej Śliwka będzie kandydować na urząd Prezydenta Elbląga.
 

 


Dziś (4 lutego) w Hotelu Focus w Elblągu obyło się „spotkanie wolnych Polaków”. - Elbląg w ostatnich kilku latach otrzymał olbrzymie środki z kasy rządowej. Będąc wiceminister aktywów państwowych, członkiem rządu pana premiera Mateusza Morawieckiego dbałem o to, żeby te środki tu trafiały – mówił Andrzej Śliwka.

 


Poseł podkreślił, jak ważnym tematem jest edukacja. - Pamiętam wielki bój o to, co jest dla nas najważniejsze. Sam jestem ojcem. Wiem, że przyszłość naszych dzieci jest najważniejsze, żeby zostawały tutaj, a nie wyjeżdżały – podkreślił Andrzej Śliwka.
 

 

Dlatego musimy bardzo postawić na temat edukacji i na to, żeby nasze pociechy wybierały Elbląg i nie wyjeżdżały z naszego miasta. To jest bardzo ważne. Również przez pryzmat tego, aby nauczyciele, którzy uczą w naszych szkołach zarabiali godnie

 

 

– zaznaczył Andrzej Śliwka.

 


Poseł odniósł się także do sprawy elbląskiego portu. - Gdańsk, Gdynia, Szczecin – to są miasta portowe. Spytajcie prezydentów z tamtych miast, czy oni mają coś przeciwko, że port w Gdańsku, Gdyni, kompleks Szczecin – Świnoujście są z większościowym udziałem skarbu państwa – mówił. - W żadnym wypadku.

 

Podatki zostają tutaj. Biznes zostaje tutaj. Przyjeżdża tutaj biznes. To jest ta różnica w rozumieniu i dialogu z przedsiębiorcami. U nas tego dialogu nie ma. U nas jest tylko decyzja pana prezydenta. A jak się nie zgadzasz z decyzją pana prezydenta to patrz punkt 1, czyli, że pan prezydent twierdzi, że nie masz racji tylko on ma rację. I nie jest w stanie słyszeć tego, co mieszkańcy do niego mówią. To jest straszne, bo rolą włodarza jest służyć i budować wspólnotę

 

 

– podkreślił Andrzej Śliwka.

 


Podczas spotkania ogłoszono, kto w nadchodzących wyborach samorządowych będzie kandydatem PiS na urząd Prezydenta Elbląga.
 

 

Zdecydowałem się kandydować na urząd Prezydenta Elbląga (…) Przed nami ciężka praca. Ciężkie 65 dni, ale liczę na to, że to będzie cudowny czas, jak ten czas, który miałem w kampanii wyborczej do Sejmu, gdzie na każdym kroku mogłem się spotykać z państwa wsparciem, życzliwością, konstruktywnymi rozmowami. Wiele rzeczy się od państwa nauczyłem, dowiedziałem i to jest właśnie wyjątkowe w Elblągu – razem naprawdę możemy przenosić góry i budować dobrą przyszłość dla naszych dzieci i o to w tej kampanii będę walczyć

 

 

– powiedział Andrzej Śliwka. 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Andrzej Śliwka będzie kandydować na urząd Prezydenta Elbląga ( zdjęć 28 )
Dodano: 2024-02-04 | Fot. AK

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.