Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Lutego, Środa, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Studniówka III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. " To czas radości i wspólnej zabawy" (zobacz zdjęcia)

14.01.2024, 20:01:00
Studniówka III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. " To czas radości i wspólnej zabawy" (zobacz zdjęcia)
Fot. Paweł Friedrich

Bal studniówkowy to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w życiu młodego człowieka. To magiczna noc, która kończy etap edukacji średniej i otwiera nowy rozdział w życiu. W piątek, 12 stycznia na studniówce bawili się maturzyści z III LO w Elblągu. Zobacz galerię zdjęć z imprezy.

 

 

 

 

Za ponad 100 dni tegoroczni maturzyści podejdą do jednego z ważniejszych egzaminów w swoim życiu. Teraz jednak mają czas wspólnej zabawy i radości. Sezon studniówkowy w Elblągu właśnie się zaczął. Dziś, 12 stycznia na balu bawili się uczniowie klas czwartych z III Liceum Ogólnokształcącego. Impreza odbyła się w sali bankietowej Nowa Holandia.

 

 

 

Bal rozpoczął się od uroczystości, podczas której uczniowie podziękowali wychowawcom i nauczycielom za wyrozumiałość, cierpliwość i trud włożony w ich edukację. - Gorąco dziękujemy za ciepły uśmiech tak bardzo potrzeby w chwilach zwątpienia, za stwarzanie rodzinnej atmosfery, za każdą porcję wiedzy, którą nam przekazywaliście. To dzięki wam poznawaliśmy tajemnice świata nauki, zmienialiśmy swoje poglądy i zapatrywania na otaczający świat, dojrzewaliśmy - podkreślili uczniowie. Młodzież słowa wdzięczności, za miłość i opiekę skierowała również do rodziców, za miłość i opiekę, którą ich otaczali.

 

 

 

Bal studniówkowy III LO oficjalnie otworzyła dyrektorka placówki Beata Orzech. Uczniowie jedne z ważniejszych wieczorów w swoim życiu zainaugurowali tradycyjnie, polonezem.

 

 

 

 

Dziś czeka was wspaniała zabawa, po to tutaj jesteście. Jeszcze rano pisaliście sprawdziany z angielskiego, z matematyki. Teraz jest czas radości, zabawy, odpoczynku, również psychicznego. Cztery lata temu przyjmowaliśmy do szkoły trochę zalęknione, jeszcze dzieci. Teraz mamy wspaniały, mądrych, młodych ludzi. Dziś będziemy patrzeć, jak pięknie się bawicie, a za symboliczne sto dni, jak pięknie zdajecie maturę

- mówiła Beata Orzech, dyrektorka III LO w Elblągu.

 

 

 


Po części oficjalnej przyszedł czas na tańce i wspólną zabawę do rana. Ta noc na długo pozostanie w pamięci tegorocznych maturzystów "trójki".

 

 

 


Przypomnijmy, wraz z sezonem studniówkowym rusza plebiscyt info.elblag.pl na Najpiękniejszą Parę Studniówki. Podczas balu III LO w Elblągu wyłoniliśmy 10 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyły o tytuł Najpiękniejszej Pary danej studniówki. W poniedziałek, 15 stycznia zaprezentujemy galerię zdjęć TOP 10 par ze Studniówki III LO, a tym samym rozpoczniemy konkurs.

 

 

 

Zadaniem internautów będzie wybranie spośród przedstawionej dziesiątki pary, której wręczymy nagrody. Głosować będzie można za pośrednictwem Facebooka.

 

 

 

Oprócz tytułu Najpiękniejszej Pary danej Studniówki na zwycięzców czekają nagrody! O szczegółach konkursu poinformujemy w poniedziałek. Niebawem damy też znać, na których studniówkach jeszcze będziemy.

 

 

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Studniówka III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. " To czas radości i wspólnej zabawy" ( zdjęć 100 )
Dodano: 2024-01-14 | Fot. Paweł Friedrich

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.