Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Lutego, Środa, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Zostań funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej!

29.11.2023, 14:30:00
Zostań funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej!
Fot. W-MOSG

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie (IAS) rozpoczęła nabór do Służby Celno-Skarbowej. Na kandydatów czeka 16 etatów. Termin składania ofert kończy się 5 grudnia 2023 r. Poszukujemy chętnych do służby w komórkach dochodzeniowo-śledczych, informatyki śledczej,  kontroli celno-skarbowej rynku oraz w oddziałach celnych.

 

 


Trwa nabór do Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie (WMUCS). Poszukujemy kandydatów na stanowisko młodszego specjalisty Służby Celno-Skarbowej do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Olsztynie, Referatu Informatyki Śledczej, Działu  Kontroli Celno-Skarbowej Rynku oraz Oddziałów Celnych w Bezledach i Gołdapi. 

 

 

 

Zadania realizowane w tych komórkach, to przede wszystkim prowadzenie postępowań przygotowawczych, wnoszenie do sądów aktów oskarżenia, zabezpieczenie śladów i dowodów przestępstw, zatrzymywanie i przeszukiwanie osób, zatrzymanie rzeczy oraz przeszukiwanie pomieszczeń, współpraca z organami ścigania, prokuraturą i sądami, obsługa obrotu towarowego z zagranicą oraz ochrona bezpieczeństwa obszaru celnego Unii Europejskiej, w szczególności ochrona granic przed napływem nielegalnych towarów.

 

 

 


Oferujemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego i  jasno określoną ścieżkę kariery. Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, liczne dodatki, rozwinięty pakiet socjalny. Dodatkowym atutem jest nabycie uprawnień emerytalnych po 25 latach służby.

Czekamy na osoby, które posiadają obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie, stan zdrowia odpowiedni do zajmowanego stanowiska, cieszące się nieposzlakowaną opinią, korzystające z pełni praw publicznych oraz nie karane za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.

 

 

 


Oferty można składać do 5 grudnia br. 
Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, w zakładce Ogłoszenia / Nabór / Oferty pracy i służby w KAS (link do ogłoszenia).

 

 

 

asp. Marta Rosiak

Oficer Prasowy

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.