Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Piątek, Natalia, Blanka, Eligiusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Jej oddanie sprawiło, że była nie tylko nauczycielem, ale i mentorem. Teraz potrzebuje pomocy

09.11.2023, 15:33:00
Jej oddanie sprawiło, że była nie tylko nauczycielem, ale i mentorem. Teraz potrzebuje pomocy

Zrzutka.pl to wyjątkowe miejsce, gdzie możemy połączyć siły i pomóc naszej Cudownej Nauczycielce Anetce w trudnym okresie jej życia. Aneta dla wielu uczniów również ANTENKA to osoba, którą pokochali wszyscy uczniowie i rodzice. Jej oddanie, pasja i poświęcenie w pracy pedagogicznej sprawiły, że stała się nie tylko nauczycielem, ale także przyjacielem i mentorem dla wielu z nas.

 

Niestety, los potraktował Anetę niesprawiedliwie i postawił na jej drodze paskudną chorobę. Ta diagnoza była jak błąd w adresie, który trafił do niewłaściwego miejsca. Teraz jesteśmy tu, by to naprawić, by pokazać ANTENCE, że jesteśmy z nią i gotowi służyć jej pomocną dłoń w chwilach trudności.

 

 

Aneta nie zasługuje na to, co spotkało ją w życiu, a my, jej uczniowie, przyjaciele i wszyscy, którzy mieli okazję poznać tę wspaniałą osobę, mamy okazję dać jej wsparcie, jakie zasługuje. Każdy grosz wpłacony na tę zrzutkę to kropla w morzu naszej miłości i wdzięczności za jej pracę.

 

Dlatego serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej Cudownej Nauczycielki. Niech ta zrzutka stanie się naszym wspólnym gestem solidarności, który pozwoli ANTENCE przekroczyć trudności i odzyskać zdrowie. Każda wpłata ma ogromne znaczenie, niezależnie od jej wielkości. Razem możemy osiągnąć wiele.

 


Dziękujemy za Waszą hojność i wsparcie w tym trudnym czasie.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.