Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

16 Czerwca, Niedziela, Alina, Aneta, Justyna

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Pucharowe derby Elbląga. W środę Concordia zagra z Olimpią

13.09.2023, 07:14:00
Pucharowe derby Elbląga. W środę Concordia zagra z Olimpią

To będzie dla zespołu Concordii dobra okazja do przełamania się po ostatnich niepowodzeniach w lidze oraz zresetowania przed sobotnim pojedynkiem z liderem III ligi. W środowy wieczór (13 września) na obiekcie przy ul. Skrzydlatej, pomarańczowo-czarni zmierzą się w ramach drugiej rundy Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski z rezerwami Olimpii Elbląg. Derbowy pojedynek z dobrze dysponowanym w tym sezonie czwartoligowcem, gwarantuje spore emocje. Pierwszy gwizdek o godz. 16:30. Wstęp wolny.

 Zespół rezerw Olimpii poprzedni sezon ukończył na 10 miejscu w forBET IV lidze. W tym sezonie, dość regularnie wzmacniana zawodnikami z pierwszej drużyny „dwójka”, plasuje się w ścisłej czołówce tabeli. Po 6 kolejkach podopieczni trenera Karola Przybyły zajmują trzecią lokatę, mając na koncie 15 punktów (5 zwycięstw i 1 porażka). Żółto-biało-niebiescy strzelili do tej pory 14 goli i stracili ich tylko 4. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny jest, na co dzień gracz pierwszego zespołu, Oleksandr Yatsenko, który w 3 meczach strzelił 5 goli. Po dwa trafienia mają na koncie: Dominik Kozera i Dawid Wierzba, a więc kolejni zawodnicy z szerokiego składu „jedynki” z występami w II lidze.

 Jeśli chodzi o Wojewódzki Puchar Polski to Olimpia II ma za sobą dwa zwycięskie pojedynki, w których wyeliminowała Pamę Powodowo 3:0 (walkower) i Dąb Kadyny 2:1. Dla przypomnienia, podopieczni trenera Łukasza Nadolnego w obecnej edycji WPP, w rundzie wstępnej mieli wolny los, a w I rundzie pokonali na wyjeździe Polonię Pasłęk 2:0.

 


Od momentu reaktywacji drużyny rezerw Olimpii, a więc od 2018 roku, Concordia mierzyła się z tym rywalem pięciokrotnie. Bilans tych spotkań to 3 zwycięstwa Słoników i 2 remisy. W sezonie 2018/2019 w IV lidze pomarańczowo-czarni pokonali rezerwy 5:0 i 7:0, natomiast w kampanii 2021/2022 dwukrotnie padł bezbramkowy remis. W sierpniu 2021 roku doszło także do meczu w ramach I rundy WPP. Wtedy na Krakusa Concordia wygrała 5:3.

 Początek meczu Olimpia II – Concordia w środę, 13 września o godz. 16:30 na stadionie przy ul. Skrzydlatej. Wstęp na to spotkanie jest wolny. Zawody jako sędzia główny poprowadzi Kamil Żmijewski z Elbląga, a na liniach asystować mu będą Maciej Godlejewski i Mateusz Piechotka.

 

 

RK

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.