Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

22 Lipca, Poniedziałek, Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

CBA zatrzymało wicestarostę elbląskiego i burmistrza Młynar. Starosta: Zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy

30.08.2023, 09:29:00
CBA zatrzymało wicestarostę elbląskiego i burmistrza Młynar. Starosta: Zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy

Dziś, 28 sierpnia, rmf24.pl podało, że Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało wicestarostę powiatu elbląskiego i burmistrz miasta Młynary. - Zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy -  zapewnia Starosta Elbląski Maciej Romanowski.

 

Chodzi o naruszenie procedur związanych z postępowaniem administracyjnym w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Mowa o dofinansowaniu do jednej z gminnych inwestycji drogowych

 

 

– czytamy na rfm24.pl.

 

 

Jak podaje rfm24.pl zatrzymani zostali wicestarosta powiatu elbląskiego, burmistrz miasta Młynary, naczelnik jednego z wydziałów starostwa, były pracownik urzędu miasta i lekarz.


 

W związku z uzyskanymi w dniu dzisiejszym informacjami o zatrzymaniu Wicestarosty Elbląskiego i Pracownika Starostwa Elbląskiego przez CBA informujemy, że obecnie czekamy na bardziej szczegółowe informacje w sprawie. Zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy

 

 

- stwierdził  Maciej Romanowski.

 

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.