Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Czerwca, Piątek, Ada, Maksymilian, Seweryn

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Wiemy, od kiedy działać będzie koło widokowe i ile kosztować będą bilety!

25.05.2023, 17:57:00
Wiemy, od kiedy działać będzie koło widokowe i ile kosztować będą bilety!
Fot. Paweł Friedrich

Elbląg Eye – tak część mieszkańców naszego miasta zaczęła nazywać koło widokowe, które pojawiło się na Bulwarze Zygmunta Augusta. Kiedy będzie można skorzystać z tej atrakcji i ile będą kosztować bilety?


Koła widokowe cieszą się dużym zainteresowaniem w wielu miastach na świecie. Najsławniejszą tego rodzaju atrakcją jest chyba London Eye znajdujące się (jak sama nazwa wskazuje) w Londynie. Ku uciesze elblążan podobna atrakcja pojawiła się w naszym mieście. Czy na długo?

Z uroków koła widokowego elblążanie będą mogli skorzystać od jutra (25 maja) do 11 czerwca. Ponownie koło pojawi się w tym samym miejscu na Dni Elbląga. Przypominamy, że odbędą się one 23-25 czerwca.

Bilety na koło widokowe będą tańsze niż w Gdańsku, gdzie za bilet normalny zapłacić trzeba 35 zł, a za bilet ulgowy 25 zł. Oglądanie Elbląga z tej wyjątkowej perspektywy kosztować będzie 25 zł i 20 zł (dla dzieci do 8 roku życia).

 

Miasto nie ponosi żadnych kosztów związanych z rozstawieniem i działaniem koła widokowego. Natomiast firma ROBLAND dzierżawi od Miasta teren. Wszelkie opłaty związane z mediami, w szczególności prąd, również pokrywa firma, podobnie koszty sprzątania terenu

- informuje Łukasz Miejerzewski z biura prasowego Urzędu Miasta w Elblągu.

 


Przypominamy, że do jutra to godz. 12.00 trwa głosowanie - Czy koło widokowe powinno zostać w Elblągu na stałe?
 

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Koło widokowe na Bulwarze Zygmunta Augusta ( zdjęć 16 )
Dodano: 2023-05-25 | Fot Paweł Friedrich

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.