Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

16 Czerwca, Niedziela, Jolanta, Wiola, Wit

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elbląg: Wypadek w szkolnej pracowni chemicznej. Trzy osoby poranione odłamkami szkła

30.03.2023, 15:03:00
Elbląg: Wypadek w szkolnej pracowni chemicznej. Trzy osoby poranione odłamkami szkła

Podczas dnia otwartego w elbląskim liceum doszło do wypadku w pracowni chemicznej. Trzy osoby zostały pokaleczone odłamkami szkła i trafiły do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w środę, 29 marca podczas drzwi otwartych w liceum przy ul. Browarnej, w trakcie pokazu w pracowni chemicznej.

 

Podczas prezentacji doświadczenia, prowadzonego pod nadzorem nauczyciela, z powodu zbyt dużego ciśnienia pękło szklane naczynie laboratoryjne. Odłamki tego szkła pokaleczyły trzy osoby, jedna pełnoletnia i dwie niepełnoletnie (w wieku 14, 17 i 23 lata)

- informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

 

 

Wszystkie trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. - 23-letnia kobieta doznała uszkodzenia mięśnia okolicy klatki piersiowej, to obrażanie wymagające hospitalizacji powyżej 7 dni. 14-letni chłopak miał ranę nadgarstka, a 17-letnia uczennica szkoły jedynie rany powierzchowne - dodaje Jakub Sawicki.

 

 

Policja bada okoliczności zdarzenia, przesłuchiwani są świadkowie. Wstępnie zakwalifikowano je jako wypadek losowy. Dyrektor szkoły nie chce komentować sprawy.

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.