Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

16 Czerwca, Niedziela, Jolanta, Wiola, Wit

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

W niedzielę 1/8 finału Pucharu Polski. Start Elbląg podejmuje MKS Gniezno

31.03.2023, 10:14:00
W niedzielę 1/8 finału Pucharu Polski. Start Elbląg podejmuje MKS Gniezno
Fot. Agnieszka Klatt

EKS Start Elbląg nie utrzymał się jeszcze w lidze, ale nadal rywalizuje o krajowe trofeum. W ćwierćfinale Pucharu Polski w piłce ręcznej nasze dziewczyny zagrają u siebie z MKS PR Urbis Gniezno. Rywalki są w zasięgu elblążanek, co sprawia, że jest szansa powalczyć nawet o finał tych rozgrywek. O to będzie jednak niełatwo.

 

Wydaje się, że ekipa trenera Romana Monta będzie traktować priorytetowo rozgrywki ligowe. Gra w Pucharze będzie szansą dla klubu na poprawienie nastrojów. A drabinka turnieju sprawia, że można wykorzystać sprzyjającą sytuację i powalczyć o spory sukces.

 

Start rozpoczął rywalizację od 1/8 finału. Na wyjeździe sprawdził się z pierwszoligowym MTS Żory. Mimo różnicy poziomów drużyna gospodyń sprawiła mnóstwo problemów przyjezdnym. EKS dopiero dzięki skutecznej końcówce zdołał wygrać i awansować.

 

Gniezno to beniaminek rozgrywek na najwyższym poziomie, gdzie radzi sobie całkiem dobrze, a tę formę potwierdził także w zmaganiach pucharowych. Co ciekawe, droga MKS była dłuższa od Startu, ponieważ ta drużyna ruszyła już od trzeciej rundy eliminacyjnej. W delegacji najpierw pokonała SPR Arkę Gdynia, a później w znacznie trudniejszym spotkaniu, poradziła sobie z Piotrcovią na jej boisku. W półfinale zwycięzca tego pojedynku zmierzy się w Lubinie z Zagłębiem, które na tę chwilę wygrywa wszystkie swoje zawody w lidze. A pucharowe starcie odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia, o 18.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej.

M

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.