W ramach projektu “Centrum Kompetencji Społecznych” w budynku przy Al. Grunwaldzkiej 137 powstaną specjalistyczne laboratoria i pracownie, dzięki którym studenci będą brali udział w praktycznych zajęciach, przygotowujących ich do obejmowania profesjonalnych stanowisk w organizacjach wykorzystujących nowoczesną technologię.
Specjalistyczne laboratoria będą m.in. wykorzystywane podczas zajęć na kierunkach Ekonomia, Informatyka, Budownictwo, Mechanika i budowa maszyn a także Kosmetologia. Uczelnia odpowiadając na potrzeby rynku pracy stworzyła nowoczesne specjalności: modelowanie 3D oraz modelowanie 3D w zastosowaniach medycznych, prototypowaniu i mediach interaktywnych.
Ponadto w budynku Uczelni przy ul. Zacisze 12, w części pomieszczeń powstanie laboratorium prototypowania.
To, co Uczelnia buduje w Elblągu, jest dla Elbląga. W ramach naszej misji chcemy promować kształcenie, nowe technologie oraz zaszczepiać wśród młodzieży zainteresowanie kierunkami technicznymi
– podkreśla Rektor ANS w Elblągu dr inż. Jarosław Niedojadło, prof. uczelni.
Praktyczny wymiar studiów
W ANS w Elblągu skupiamy się na praktyczności studiowania. O praktycznym wymiarze studiów w naszej Uczelni świadczą wielomiesięczne praktyki zawodowe w najlepszych firmach i instytucjach oraz wykładowcy praktycy dbający o to, aby z zajęć wynieść nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również przydatne umiejętności.
Wszystko to sprawia, że absolwenci Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu postrzegani są jako wykwalifikowani specjaliści, którzy mają znacznie większe szanse na znalezienie posady w wymarzonym zawodzie.
Pełna oferta kierunków studiów Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej ans-elblag.pl/rekrutacja.
Artykuł dotyczy projektu pt.: „Centrum Kompetencji Społecznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu" realizowanego w ramach Osi priorytetowej 9 – „Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych", Działania 9.3 – „Inwestycje w edukację, umiejętności i uczenie się przez całe życie poprzez rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej", Poddziałania 9.3.2 – „Infrastruktura dydaktyczna szkół wyższych" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.
Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com
W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.
Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.