Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Kwietnia, Sobota, Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Mija rok od wybuchu wojny w Ukrainie

24.02.2023, 14:13:00
Mija rok od wybuchu wojny w Ukrainie

Mija rok od napaści Rosji na Ukrainę. Od dwunastu miesięcy siły ukraińskie stawiają opór rosyjskiemu agresorowi. Wojna pochłonęła już tysiące ofiar, zarówno wśród żołnierzy, jak i cywilów. Dziś (24 lutego) również elblążanie okazują solidarność z Ukrainą.

 

Dziś (24 lutego) mija rok, odkąd Rosja napadła na Ukrainę. 24 lutego wczesnym rankiem doszło do pierwszych bombardowań. Informacja o wybuchu wojny na Ukrainie wstrząsnęła całym światem.

Polacy od razu ruszyli z pomocą potrzebującym. Także Elbląg przyłączył się do tej akcji. W naszym mieście przyjęto uchodźców, a także zorganizowano zbiórki darów m.in. dla partnerskiego miasta Tarnopola.

Wojna trwa od dwunastu miesięcy, do tej pory pochłonęła dziesiątki tysięcy żyć. Według danych ONZ w okresie od 24 lutego 2022 r., czyli od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę, do 9 stycznia 2023 r. odnotowano 18 096 ofiar cywilnych: 6 952 zabitych i 11 144 rannych. My nie przestajemy pomagać.

 

W 1. rocznicę napaści na Ukrainę Polacy okazują solidarność z ofiarmi rosyjskiej agresji. Również w Elblągu nie brak gestów wspracia. Więcej na ten temat wkrótce. 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.