Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Kwietnia, Niedziela, Anzelm, Bartosz, Feliks

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Dwa groźne zdarzenia na drodze S7

29.11.2022, 17:43:00
Dwa groźne zdarzenia na drodze S7
fot. OSP Cedry Wielkie

W ostatnim tygodniu doszło do dwóch groźnych wypadków na drodze S7 niedaleko mostu na Wiśle w okolicach Kiezmarku. Jeden z wypadków skończył się dachowaniem, drugie zdarzenie to kolizja samochodów. W obu przypadkach ucierpieli kierowcy samochodów.

 


Przy obu zdarzeniach, udział w akcji ratowniczej brali strażacy z OSP Cedry Wielkie. Jeden z wypadków miał miejsce we wtorek, w dniu 22 listopada. Jak poinformowali strażacy, zostali zadysponowani do kolizji drogowej do której, jak wstępnie wynikało doszło w okolicach mostu nad Wisłą w Kiezmarku. Zgłoszenie dotyczyło informacji o pojeździe, który dachował wzdłuż trasy S7. ( taka informację podali strażacy na swoim facebooku). Na miejscu strażacy zastali kierowcę, który sam opuścił pojazd. Został jednak zabrany przez służby medyczne do szpitala.
Drugie zdarzenie miało miejsce wczoraj, 27 listopada w godzinach wieczornych ( tuż przed godz.19.00). Jedna osoba zostałam poszkodowana.
W obu zdarzeniach zawiódł czynnik ludzki tj. zachowanie dostatecznej uwagi i dostosowanie jazdy do warunków panujących na drodze.

 

 

Wypadek 22.11.2022

 

Wypadek 27.11.2022

kerim

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.